Selgusesaar OÜ
- Registrikood12857510
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202415 701 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Selgusesaar OÜ
- Registrikood
- 12857510
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.05.2015
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Laulupeo tn 21-12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
48/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 15 701 € | +6,6 |
| Müügitulu muutus | 18 541 € → 15 701 € | -4,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253998018
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2024. aastal 15 701 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 15 701 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 18 541 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 15 155 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 1029 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 701 € | 18 541 € | 15 155 € | 1029 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | −3000 € | 2819 € | −195 € | 709 € | −6,00 € | −24,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −3000 € | 2819 € | −195 € | 709 € | −6,00 € | −24,00 € |
| Tööjõukulud | 11 600 € | 13 246 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2513 € | 5430 € | 1644 € | 1032 € | 323 € | 329 € |
| sh käibevarad | 2513 € | 5430 € | 1644 € | 1032 € | 323 € | 329 € |
| Omakapital | 656 € | 3656 € | 837 € | 1032 € | 323 € | 329 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1857 € | 1774 € | 807 € | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,1 % | 67,3 % | 50,9 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -19,1 % | 15,2 % | -1,3 % | 68,9 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.