Registrikaart · Äriregistri kanne 12861262
Kohvik Ave OÜ
- Registrikood12861262
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202574 618 €
- KMKR numberEE101804532
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kohvik Ave OÜ
- Registrikood
- 12861262
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.06.2015
- KMKR number
- EE101804532
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Siili tn 3-15
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 74 618 € | +12,9 | |
| Müügitulu muutus | 74 790 € → 74 618 € | -0,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253322062
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 64 102 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 64 102 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 10 516 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 64 282 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 10 508 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 37 656 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 438 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 7361 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 91 577 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2873 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 60 632 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 68 991 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 3029 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 97 991 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 63 743 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 74 618 € | 74 790 € | 55 455 € | 94 450 € | 60 632 € | 72 020 € | 162 235 € |
| Ärikasum enne makse | 12 522 € | 12 002 € | 83 104 € | −10 481 € | −11 047 € | −4731 € | 16 538 € |
| Aruandeaasta kasum | 12 522 € | 2802 € | 83 104 € | −10 481 € | −11 047 € | −19 731 € | 16 538 € |
| Tööjõukulud | 28 963 € | 25 807 € | 27 428 € | 39 352 € | 37 041 € | 39 689 € | 41 520 € |
| Varad kokku | 527 095 € | 512 389 € | 542 011 € | 465 953 € | 473 715 € | 484 753 € | 567 996 € |
| sh käibevarad | 352 826 € | 238 431 € | 254 856 € | 109 484 € | 255 828 € | 273 584 € | 332 546 € |
| sh raha | 235 276 € | 217 452 € | 241 784 € | 101 719 € | 248 081 € | 266 169 € | 319 611 € |
| Omakapital | 517 222 € | 504 700 € | 538 698 € | 455 594 € | 466 075 € | 477 122 € | 556 853 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 9873 € | 7689 € | 3313 € | 10 359 € | 7640 € | 7631 € | 11 143 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,1 % | 98,5 % | 99,4 % | 97,8 % | 98,4 % | 98,4 % | 98,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 16,8 % | 3,7 % | 149,9 % | −11,1 % | −18,2 % | −27,4 % | 10,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.