Turundusinfo

Blizzardfoto OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12866176
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202528 292 €

Üldandmed

Ärinimi
Blizzardfoto OÜ
Registrikood
12866176
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.06.2015
KMKR number
Aadress
Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Kabila küla, Tiigi

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

57/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu28 292 €+9
Müügitulu muutus26 868 € → 28 292 €+1,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
74201FotograafiaPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 5372 €2020: 3631 €2021: 6165 €2022: 11 313 €2023: 15 065 €2024: 26 868 €2025: 28 292 €28 292 €2019202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Fotograafia teenis ettevõte 2025. aastal 28 292 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Fotograafia EMTAK 202528 292 €
2024Fotograafia EMTAK 202526 868 €
2023Fotograafia EMTAK 200815 065 €
2022Fotograafia EMTAK 200811 313 €
2021Fotograafia EMTAK 20086165 €
2020Fotograafia EMTAK 20083631 €
2019Fotograafia EMTAK 20085372 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2015: 02016: 02017: 02018: 112019: 12020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1120152016201720182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20170
20160
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu28 292 €26 868 €15 065 €11 313 €6165 €3631 €5372 €
Ärikasum enne makse−2307 €1746 €2740 €1879 €−28,00 €−1043 €−727 €
Aruandeaasta kasum−2307 €1746 €2740 €1879 €−28,00 €−1043 €−727 €
Tööjõukulud13 404 €11 256 €7686 €5552 €4457 €4265 €3968 €
Varad kokku10 682 €14 859 €7197 €5388 €2982 €2942 €4337 €
sh käibevarad1604 €4626 €5070 €2995 €2982 €2640 €3705 €
sh raha299 €4504 €
Omakapital5558 €7865 €6119 €3379 €2414 €2440 €3692 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised5124 €6994 €1078 €1770 €568 €502 €645 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €239 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest52,0 %52,9 %85,0 %62,7 %81,0 %82,9 %85,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust-8,2 %6,5 %18,2 %16,6 %-0,5 %-28,7 %-13,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang