Smart Technologies OÜ
- Registrikood12867744
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025159 098 €
- KMKR numberEE101800277
Üldandmed
- Ärinimi
- Smart Technologies OÜ
- Registrikood
- 12867744
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.06.2015
- KMKR number
- EE101800277
- Aadress
- Tartu maakond, Elva vald, Elva linn, Aasa tn 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
66/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 159 098 € | +15,9 |
| Müügitulu muutus | 141 076 € → 159 098 € | +3,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725122891
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 159 098 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 159 098 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 141 076 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 151 030 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 124 255 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 190 267 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 118 969 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 67 119 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 159 098 € | 141 076 € | 151 030 € | 124 255 € | 190 346 € | 118 969 € | 67 119 € |
| Ärikasum enne makse | 74 732 € | 72 536 € | 66 509 € | 55 087 € | 64 185 € | 50 015 € | 37 443 € |
| Aruandeaasta kasum | 57 265 € | 61 928 € | 59 211 € | 44 288 € | 55 716 € | 44 301 € | 29 812 € |
| Tööjõukulud | 26 931 € | 25 641 € | 26 724 € | 26 482 € | 21 907 € | 19 046 € | 15 960 € |
| Varad kokku | 68 809 € | 83 575 € | 79 081 € | 52 831 € | 72 581 € | 54 600 € | 35 900 € |
| sh käibevarad | 36 067 € | 49 425 € | 49 481 € | 52 831 € | 72 581 € | 54 600 € | 35 900 € |
| sh raha | 15 245 € | 27 511 € | 41 561 € | 35 652 € | 56 414 € | 38 780 € | 26 030 € |
| Omakapital | 60 015 € | 64 678 € | 61 961 € | 47 038 € | 58 466 € | 47 051 € | 32 562 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 8794 € | 18 897 € | 17 120 € | 5793 € | 14 115 € | 7549 € | 3338 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,2 % | 77,4 % | 78,4 % | 89,0 % | 80,6 % | 86,2 % | 90,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 36,0 % | 43,9 % | 39,2 % | 35,6 % | 29,3 % | 37,2 % | 44,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.