Paraban OÜ
- Registrikood12868590
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202349 210 €
- KMKR numberEE101991306
Üldandmed
- Ärinimi
- Paraban OÜ
- Registrikood
- 12868590
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.06.2015
- KMKR number
- EE101991306
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Pikk tn 94-60
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
61/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 49 210 € | +11,2 |
| Müügitulu muutus | 43 239 € → 49 210 € | +4,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37251994761
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93291 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused teenis ettevõte 2023. aastal 49 210 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 49 210 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 43 239 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 34 810 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 21 316 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 30 692 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 49 210 € | 43 239 € | 34 810 € | 21 316 € | 30 692 € |
| Ärikasum enne makse | −5635 € | −331 € | 9336 € | −3145 € | 2750 € |
| Aruandeaasta kasum | −5635 € | −331 € | 9336 € | −3145 € | 2749 € |
| Tööjõukulud | 22 507 € | 15 848 € | 5947 € | 5473 € | 6338 € |
| Varad kokku | 3975 € | 9001 € | 10 275 € | 1670 € | 5685 € |
| sh käibevarad | 3975 € | 9001 € | 10 266 € | 1517 € | 5298 € |
| sh raha | 3975 € | 8506 € | 10 081 € | 1172 € | 4470 € |
| Omakapital | 2150 € | 7786 € | 8116 € | −1219 € | 1926 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1825 € | 1215 € | 2159 € | 2889 € | 3759 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,1 % | 86,5 % | 79,0 % | -73,0 % | 33,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -11,5 % | -0,8 % | 26,8 % | -14,8 % | 9,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.