Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12873454

Oniel OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12873454
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202535 387 €
  • KMKR numberEE102570153

Usaldusväärsuse indeks

46/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 02.07.2015Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 02.07.2015 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Oniel OÜ
Registrikood
12873454
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.07.2015
KMKR number
EE102570153
Aadress
Järva maakond, Järva vald, Järva-Madise küla, Vahtra

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu35 387 €+9,9
Müügitulu muutus51 438 € → 35 387 €-9,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €17 tuh €34 tuh €51 tuh €68 tuh €20192020202168 305 €20222023202435 387 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 30 723 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 202530 723 €
2025Iluhooldus ja muud iluteenused EMTAK 20253830 €
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025834 €
2024Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 202538 942 €
2024Iluhooldus ja muud iluteenused EMTAK 202511 536 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025960 €
2023Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200852 453 €
2023Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20089422 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008662 €
2022Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200857 135 €
2022Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200811 170 €
2021Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200813 000 €
2020Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20084099 €
2020Muude rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 200813,00 €
2019Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20082555 €
2019Muude rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 200811,00 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001111201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20181
20171
20161
20151

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu35 387 €51 438 €62 537 €68 305 €13 000 €4112 €2566 €
Ärikasum enne makse50 061 €52 780 €24 485 €17 258 €6876 €784 €−859 €
Aruandeaasta kasum50 061 €52 780 €24 485 €17 258 €6876 €784 €−859 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku160 804 €110 743 €57 963 €36 478 €19 220 €7544 €6760 €
sh käibevarad150 428 €99 772 €48 897 €35 867 €19 220 €7544 €6760 €
sh raha102 625 €52 924 €16 736 €14 863 €3823 €7147 €6756 €
Omakapital159 004 €108 943 €56 163 €31 678 €14 420 €7544 €6760 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1800 €1800 €1800 €4800 €4800 €0,00 €0,00 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest98,9 %98,4 %96,9 %86,8 %75,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust141,5 %102,6 %39,2 %25,3 %52,9 %19,1 %−33,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang