Registrikaart · Äriregistri kanne 12874371
Laane ehitus OÜ
- Registrikood12874371
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025314 060 €
- KMKR numberEE101805502
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Laane ehitus OÜ
- Registrikood
- 12874371
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.07.2015
- KMKR number
- EE101805502
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Vana-Keila mnt 24
- Aadress kehtib alates
- 20.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Hannes Laane | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Hannes Laane | Juhatuse liige | 03.07.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Hannes Laane | otsene osalus | 14.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 314 060 € | +18,6 | |
| Müügitulu muutus | 182 014 € → 314 060 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253006013
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 314 060 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 314 060 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 182 014 € |
| 2023 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 163 717 € |
| 2022 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 172 884 € |
| 2021 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 146 939 € |
| 2021 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 110 029 € |
| 2020 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 108 670 € |
| 2020 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 95 699 € |
| 2019 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 466 737 € |
| 2019 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 72 143 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 10.02.2025 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 314 060 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 314 060 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 314 060 € | 182 014 € | 163 717 € | 172 884 € | 256 968 € | 204 369 € | 538 880 € |
| Ärikasum | 54 641 € | 16 907 € | −63 633 € | −76 528 € | 28 819 € | −18 079 € | 5567 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 54 641 € | 16 907 € | −63 632 € | −76 528 € | 28 819 € | −18 079 € | 5569 € |
| Aruandeaasta kasum | 54 641 € | 16 907 € | −63 632 € | −76 528 € | 28 819 € | −18 079 € | 5569 € |
| Tööjõukulud | 18 281 € | 18 112 € | 19 947 € | 25 677 € | 17 090 € | 33 572 € | 19 952 € |
| Põhivarade kulum | 859 € | 859 € | 143 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 15 985 € | 23 843 € | 6951 € | 8832 € | 67 253 € | 48 415 € | 69 486 € |
| sh käibevarad | 13 550 € | 20 549 € | 2798 € | 8832 € | 67 253 € | 48 415 € | 69 486 € |
| sh põhivarad | 2435 € | 3294 € | 4153 € | — | — | — | — |
| sh raha | 9946 € | 17 966 € | 1748 € | 2998 € | 29 872 € | 28 855 € | 36 562 € |
| Omakapital | −20 167 € | 2990 € | −13 917 € | −3213 € | 38 545 € | 9726 € | 27 805 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −84 708 € | −101 615 € | −37 983 € | 38 545 € | 9726 € | 27 805 € | 22 236 € |
| Lühiajalised kohustised | 36 152 € | 20 853 € | 20 868 € | 12 045 € | 28 708 € | 38 689 € | 41 681 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 55 500 € | 17 766 € | −63 490 € | — | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 04.07.2026 | 26.06.2025 | 11.07.2024 | 10.08.2023 | 12.08.2022 | 18.01.2022 | 17.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | −126,2 % | 12,5 % | −200,2 % | −36,4 % | 57,3 % | 20,1 % | 40,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 17,4 % | 9,3 % | −38,9 % | −44,3 % | 11,2 % | −8,8 % | 1,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.