Bolliger OÜ
- Registrikood12876045
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20252937 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Bolliger OÜ
- Registrikood
- 12876045
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.07.2015
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Järve tn 21-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
45/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 2937 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 2937 € | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74301 | Kirjalik ja suuline tõlge | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kirjalik ja suuline tõlge teenis ettevõte 2025. aastal 2937 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2025 | 2937 € |
| 2024 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 1400 € |
| 2022 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 3000 € |
| 2020 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 577 € |
| 2019 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 352 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2937 € | 0,00 € | 1400 € | 3000 € | 0,00 € | 577 € | 352 € |
| Ärikasum enne makse | 2824 € | −1571 € | 669 € | 1464 € | −1513 € | −811 € | 316 € |
| Aruandeaasta kasum | 2824 € | −1571 € | 669 € | 1464 € | −1513 € | −811 € | 316 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 5809 € | 2985 € | 4556 € | 3886 € | 2422 € | 3935 € | 4746 € |
| sh käibevarad | 5809 € | 2985 € | 4556 € | 3886 € | 2422 € | 3935 € | 2246 € |
| sh raha | 5809 € | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 5809 € | 2985 € | 4556 € | 3886 € | 2422 € | 3935 € | 4746 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 96,2 % | — | 47,8 % | 48,8 % | — | -140,6 % | 89,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.