Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12879606

Failing Forward OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12879606
  • Asutatud2015 (11 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20258501 €

Usaldusväärsuse indeks

34/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 15.07.2015Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 15.07.2015 2015, Esimene aruanne 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Failing Forward OÜ
Registrikood
12879606
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
15.07.2015
KMKR number
Aadress

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 34 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg11 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu8501 €+4,2
Müügitulu muutus18 683 € → 8501 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €15 tuh €29 tuh €44 tuh €59 tuh €58 547 €2019202020212022202320248501 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 8501 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 20258501 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 202518 683 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200831 593 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200830 292 €
2021Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200813 217 €
2020Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008400 €
2019Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200858 547 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111201620171201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20181
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu8501 €18 683 €31 593 €30 292 €13 217 €400 €58 547 €
Ärikasum enne makse3646 €7952 €20 880 €11 677 €3043 €−70 643 €12 800 €
Aruandeaasta kasum3646 €7952 €20 880 €11 677 €3043 €−70 643 €12 800 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku201 665 €159 609 €125 927 €86 513 €13 600 €10 538 €85 146 €
sh käibevarad9305 €10 436 €29 612 €23 513 €13 600 €10 538 €53 238 €
sh raha9305 €10 436 €24 884 €380 €0,00 €10 137 €6182 €
Omakapital20 720 €32 689 €44 894 €24 014 €12 309 €9226 €79 634 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised180 945 €126 920 €81 033 €62 499 €1291 €1312 €5512 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest10,3 %20,5 %35,7 %27,8 %90,5 %87,5 %93,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust42,9 %42,6 %66,1 %38,5 %23,0 %−17 660,8 %21,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang