Registrikaart · Äriregistri kanne 12883476
Riiksaare Põllud OÜ
- Registrikood12883476
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20223861 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Riiksaare Põllud OÜ
- Registrikood
- 12883476
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.07.2015
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2520 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Vana-Kalamaja tn 45-14
- Aadress kehtib alates
- 12.05.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Yoisho OÜ | 100 % · 2520 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ragnar Sass | Juhatuse liige | 12.05.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ragnar Sass | kaudne osalus | 12.05.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 3861 € | +1 | |
| Müügitulu muutus | 17,00 € → 3861 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01131 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus teenis ettevõte 2022. aastal 3861 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 3861 € |
| 2021 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 17,00 € |
| 2020 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 25,00 € |
| 2019 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 25,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | 0,00 € | 0,00 € | 3861 € | 17,00 € | 25,00 € | 25,00 € |
| Ärikasum | 42 548 € | −336 172 € | −78 242 € | 129 985 € | −31 035 € | 25,00 € | 25,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 777 € | −382 183 € | −105 319 € | 102 470 € | −31 034 € | 25,00 € | 25,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 777 € | −382 183 € | −105 319 € | 102 470 € | −31 034 € | 25,00 € | 25,00 € |
| Põhivarade kulum | 10 898 € | 8163 € | 5138 € | 4334 € | 361 € | — | — |
| Varad kokku | 765 896 € | 779 771 € | 978 733 € | 959 975 € | 503 441 € | 2600 € | 2575 € |
| sh käibevarad | 4970 € | 3247 € | 5148 € | 9281 € | 37 764 € | 2600 € | 2575 € |
| sh põhivarad | 760 926 € | 776 524 € | 973 585 € | 950 694 € | 465 677 € | — | — |
| sh raha | 4970 € | 3247 € | 5148 € | 4503 € | 37 747 € | 2600 € | 2575 € |
| Omakapital | −402 690 € | −413 467 € | −31 284 € | 74 036 € | −28 434 € | 2600 € | 2575 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2520 € | 2520 € | 2520 € | 2520 € | 2520 € | 2520 € | 2520 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −415 987 € | −33 804 € | 71 515 € | −30 954 € | 80,00 € | 55,00 € | 30,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 7209 € | 1632 € | 422 € | 23 422 € | 531 875 € | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 1 161 377 € | 1 191 606 € | 1 009 595 € | 862 517 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 53 446 € | −328 009 € | −73 104 € | 134 319 € | −30 674 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 01.07.2026 | 03.07.2025 | 23.08.2024 | 20.12.2023 | 01.02.2022 | 05.01.2021 | 20.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | −52,6 % | −53,0 % | −3,2 % | 7,7 % | −5,6 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | 2654,0 % | −182 552,9 % | 100,0 % | 100,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.