Registrikaart · Äriregistri kanne 12883743
Virutekk OÜ
- Registrikood12883743
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202273 094 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Virutekk OÜ
- Registrikood
- 12883743
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.07.2015
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Laiaküla, Elupuu tee 13
- Aadress kehtib alates
- 28.12.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Rain Haava | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Rain Haava | Juhatuse liige | 10.01.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Rain Haava | otsene osalus | 24.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 73 094 € | +12,8 | |
| Müügitulu muutus | 235 411 € → 73 094 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725250962
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46693 | Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük teenis ettevõte 2022. aastal 73 094 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 73 094 € |
| 2021 | Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 235 411 € |
| 2020 | Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 353 475 € |
| 2019 | Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 433 513 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 73 094 € | 235 411 € | 353 475 € | 434 665 € |
| Ärikasum | −159 € | −54,00 € | 995 € | 27 848 € | 59 880 € | 54 462 € | 55 243 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −159 € | −54,00 € | 995 € | 27 853 € | 59 882 € | 55 665 € | 55 246 € |
| Aruandeaasta kasum | −159 € | −54,00 € | 995 € | 27 853 € | 59 882 € | 55 665 € | 55 246 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1411 € | 12 246 € | 9377 € | 8729 € |
| Varad kokku | 270 219 € | 270 378 € | 258 208 € | 262 963 € | 308 649 € | 236 515 € | 182 107 € |
| sh käibevarad | 77 425 € | 77 434 € | 65 043 € | 154 328 € | 204 683 € | 154 970 € | 182 107 € |
| sh põhivarad | 192 794 € | 192 944 € | 193 165 € | 108 635 € | 103 966 € | 81 545 € | — |
| sh raha | 1,00 € | 10,00 € | 119 € | 93 091 € | 128 797 € | 93 204 € | 131 657 € |
| Omakapital | 257 969 € | 258 128 € | 258 182 € | 257 187 € | 229 334 € | 169 452 € | 113 787 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 255 378 € | 255 432 € | 254 437 € | 226 584 € | 166 702 € | 111 037 € | 55 791 € |
| Lühiajalised kohustised | 12 250 € | 12 250 € | 26,00 € | 5776 € | 79 315 € | 67 063 € | 68 320 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 05.03.2026 | 30.06.2025 | 28.08.2024 | 12.06.2023 | 30.06.2022 | 28.06.2021 | 22.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,5 % | 95,5 % | 100,0 % | 97,8 % | 74,3 % | 71,6 % | 62,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | 38,1 % | 25,4 % | 15,7 % | 12,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.