Registrikaart · Äriregistri kanne 12891151
Peoliin OÜ
- Registrikood12891151
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 202552 835 €
- KMKR numberEE101864161
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Peoliin OÜ
- Registrikood
- 12891151
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.08.2015
- KMKR number
- EE101864161
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Tammiku alevik, Kastani tn 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 52 835 € | +11,5 | |
| Müügitulu muutus | 45 919 € → 52 835 € | +4,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725150818
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56211 | Toitlustamine üritustel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Toitlustamine üritustel teenis ettevõte 2025. aastal 52 835 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2025 | 52 835 € |
| 2024 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2025 | 45 919 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 57 503 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 41 105 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 26 974 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 55 752 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 99 445 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 52 835 € | 45 919 € | 57 503 € | 41 105 € | 26 974 € | 55 752 € | 99 445 € |
| Ärikasum enne makse | 10 984 € | 5793 € | 8827 € | 10 032 € | 1892 € | 9283 € | 20 420 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 984 € | 5793 € | 8827 € | 10 032 € | 1892 € | 9283 € | 20 420 € |
| Tööjõukulud | 18 465 € | 16 229 € | 13 822 € | 3134 € | 6974 € | 14 089 € | 24 083 € |
| Varad kokku | 164 769 € | 155 880 € | 152 391 € | 135 719 € | 126 459 € | 122 098 € | 127 972 € |
| sh käibevarad | 109 769 € | 100 706 € | 97 026 € | 135 139 € | 125 330 € | 121 308 € | 126 645 € |
| sh raha | 60 592 € | 56 977 € | 52 009 € | 37 683 € | 27 528 € | 22 963 € | 32 438 € |
| Omakapital | 155 523 € | 144 539 € | 138 746 € | 129 920 € | 119 887 € | 117 996 € | 108 713 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 9246 € | 11 341 € | 13 645 € | 5799 € | 6572 € | 4102 € | 19 259 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 2 | 4 | 3 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,4 % | 92,7 % | 91,0 % | 95,7 % | 94,8 % | 96,6 % | 85,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 20,8 % | 12,6 % | 15,4 % | 24,4 % | 7,0 % | 16,7 % | 20,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.