Registrikaart · Äriregistri kanne 12897538
Dasita OÜ
- Registrikood12897538
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025700 905 €
- KMKR numberEE101918460
- Sellel aadressil on registreeritud 20 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Dasita OÜ
- Registrikood
- 12897538
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.08.2015
- KMKR number
- EE101918460
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Nisu tn 2
- Aadress kehtib alates
- 10.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Anatolij Pachomov | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kšištof Pliavgo | Juhatuse liige | 26.04.2018 |
| Martin Pachomov | Juhatuse liige | 29.08.2018 |
| Dmitrijus Pachomovas | Juhatuse liige | 02.02.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Anatolij Pachomov | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 700 905 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 638 398 € → 700 905 € | +2,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725573767
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46391 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 700 905 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük EMTAK 2025 | 700 905 € |
| 2024 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük EMTAK 2025 | 638 398 € |
| 2023 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük EMTAK 2008 | 657 613 € |
| 2022 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük EMTAK 2008 | 614 217 € |
| 2021 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük EMTAK 2008 | 444 499 € |
| 2020 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük EMTAK 2008 | 438 015 € |
| 2019 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük EMTAK 2008 | 308 386 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 700 905 € | 638 398 € | 657 613 € | 614 217 € | 444 499 € | 438 015 € | 308 386 € |
| Ärikasum | 2460 € | 532 € | 739 € | 656 € | 469 € | 11 971 € | −16 594 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2462 € | 533 € | 740 € | 659 € | 474 € | 11 977 € | −16 594 € |
| Aruandeaasta kasum | 2462 € | 533 € | 740 € | 659 € | 474 € | 11 977 € | −16 594 € |
| Tööjõukulud | 54 220 € | 48 697 € | 38 591 € | 30 537 € | 12 686 € | 16 985 € | 4774 € |
| Põhivarade kulum | 500 € | 1300 € | 1210 € | 960 € | 960 € | 960 € | 160 € |
| Varad kokku | 464 081 € | 468 011 € | 407 530 € | 399 566 € | 412 837 € | 383 467 € | 248 590 € |
| sh käibevarad | 464 081 € | 466 261 € | 404 480 € | 397 806 € | 410 117 € | 379 787 € | 243 950 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 1750 € | 3050 € | 1760 € | 2720 € | 3680 € | 4640 € |
| sh raha | 46 776 € | 47 703 € | 30 263 € | 29 304 € | 30 994 € | 35 527 € | 18 249 € |
| Omakapital | 7399 € | 4937 € | 4404 € | 3664 € | 3005 € | 2532 € | −9446 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2437 € | 1904 € | 1164 € | 505 € | 31,00 € | −11 945 € | 4648 € |
| Lühiajalised kohustised | 456 682 € | 463 074 € | 403 126 € | 395 902 € | 409 832 € | 380 935 € | 258 036 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 2960 € | 1832 € | 1949 € | 1616 € | 1429 € | 12 931 € | −16 434 € |
| Aruanne esitatud | 01.06.2026 | 04.07.2025 | 31.07.2024 | 01.02.2024 | 16.06.2022 | 01.06.2021 | 02.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,6 % | 1,1 % | 1,1 % | 0,9 % | 0,7 % | 0,7 % | −3,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,4 % | 0,1 % | 0,1 % | 0,1 % | 0,1 % | 2,7 % | −5,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.