HZ Valduse OÜ
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 11 aastat.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12901719
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20250
Üldandmed
- Ärinimi
- HZ Valduse OÜ
- Registrikood
- 12901719
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.08.2015
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Nõo vald, Tõravere alevik, Torni tn 1a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
45/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64201 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ärikasum enne makse | 837 937 € | 543 831 € | 420 034 € | −358 520 € | 594 031 € | 313 296 € | 11 433 356 € |
| Aruandeaasta kasum | 774 086 € | 384 757 € | 396 111 € | −358 520 € | 581 127 € | 313 296 € | 11 433 356 € |
| Tööjõukulud | 14 616 € | 12 041 € | 11 807 € | 11 807 € | 11 807 € | 11 807 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 10 870 296 € | 10 346 118 € | 10 615 304 € | 10 319 512 € | 10 678 034 € | 10 612 786 € | 10 847 950 € |
| sh käibevarad | 4 487 253 € | 4 021 805 € | 3 372 677 € | 5 224 732 € | 5 361 305 € | 7 875 462 € | 10 420 415 € |
| sh raha | 1 250 166 € | 1 221 867 € | 905 980 € | 1 092 404 € | 2 932 531 € | 7 204 318 € | 8 666 536 € |
| Omakapital | 10 868 284 € | 10 344 198 € | 10 612 882 € | 10 317 853 € | 10 676 373 € | 10 611 246 € | 10 847 950 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2012 € | 1920 € | 2422 € | 1659 € | 1661 € | 1540 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.