Registrikaart · Äriregistri kanne 12904267
Odratsi OÜ
- Registrikood12904267
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20257281 €
- KMKR numberEE101820008
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Odratsi OÜ
- Registrikood
- 12904267
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.09.2015
- KMKR number
- EE101820008
- Aadress
- Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Umbusi küla, Kuusiku
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 34 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 7281 € | +3,6 | |
| Müügitulu muutus | 22 382 € → 7281 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253459517
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46831 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
| 35123 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 5980 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 5980 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 704 € |
| 2025 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast EMTAK 2025 | 597 € |
| 2024 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 20 286 € |
| 2024 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast EMTAK 2025 | 1392 € |
| 2024 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 704 € |
| 2023 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 72 310 € |
| 2023 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 1594 € |
| 2023 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 704 € |
| 2022 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 32 015 € |
| 2022 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 13 408 € |
| 2022 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 4767 € |
| 2022 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 704 € |
| 2021 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 23 767 € |
| 2021 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 1771 € |
| 2021 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 730 € |
| 2020 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 3227 € |
| 2019 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 3054 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7281 € | 22 382 € | 74 608 € | 50 894 € | 26 268 € | 3471 € | 3054 € |
| Ärikasum enne makse | −14 400 € | 14 227 € | 50 393 € | 33 388 € | 25 086 € | 3069 € | 1521 € |
| Aruandeaasta kasum | −14 400 € | 14 227 € | 50 393 € | 33 388 € | 25 086 € | 3069 € | 1521 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 10 556 € | 10 877 € | — | — | — |
| Varad kokku | 213 620 € | 233 176 € | 258 672 € | 215 475 € | 180 226 € | 165 648 € | 152 430 € |
| sh käibevarad | 62 517 € | 67 603 € | 110 819 € | 64 842 € | 51 202 € | 41 882 € | 37 633 € |
| sh raha | 62 325 € | 64 948 € | 5799 € | 64 793 € | 50 847 € | 40 217 € | 37 624 € |
| Omakapital | 152 498 € | 166 898 € | 152 671 € | 102 278 € | 68 891 € | 43 805 € | 40 736 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € |
| Lühiajalised kohustised | 222 € | 378 € | 101 € | 2297 € | 176 € | 0,00 € | 794 € |
| Pikaajalised kohustised | 60 900 € | 65 900 € | 105 900 € | 110 900 € | 111 159 € | 121 843 € | 110 900 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,4 % | 71,6 % | 59,0 % | 47,5 % | 38,2 % | 26,4 % | 26,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −197,8 % | 63,6 % | 67,5 % | 65,6 % | 95,5 % | 88,4 % | 49,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.