Registrikaart · Äriregistri kanne 12906562
LION TACTICAL OÜ
- Registrikood12906562
- Asutatud2015 (11 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20240,00 €
- KMKR numberEE101816601
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- LION TACTICAL OÜ
- Registrikood
- 12906562
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.09.2015
- KMKR number
- EE101816601
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Leppneeme küla, Reinu tee 125
- Aadress kehtib alates
- 10.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Illimar Süvari | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 05.11.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Illimar Süvari | Juhatuse liige | 04.09.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Illimar Süvari | otsene osalus | 05.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 11 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725176234
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47789 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata kaupade jaemüük teenis ettevõte 2024. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 2581 € |
| 2021 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 912 € |
| 2020 | Metalltoodete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 620 € |
| 2020 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 553 € |
| 2019 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 8788 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedKogu 2581 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 2581 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 2581 € | 912 € | 1173 € | 8788 € |
| Ärikasum | −1288 € | −433 € | −600 € | −151 € | −88,00 € | −584 € | 154 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7879 € | 827 € | 2759 € | −7931 € | 18 623 € | 3162 € | 99,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 7879 € | −173 € | 2759 € | −7931 € | 18 623 € | 3162 € | −11,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 146 € |
| Varad kokku | 83 559 € | 142 973 € | 123 117 € | 91 682 € | 98 668 € | 79 665 € | 76 503 € |
| sh käibevarad | 83 559 € | 142 973 € | 123 117 € | 91 682 € | 98 668 € | 79 665 € | 75 373 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1130 € |
| sh raha | 641 € | 2282 € | 8868 € | 2451 € | 1450 € | 106 € | 44 071 € |
| Omakapital | 22 823 € | 14 944 € | 19 117 € | 16 358 € | 24 288 € | 5665 € | 2503 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 12 444 € | 12 617 € | 13 858 € | 21 789 € | 3165 € | 3,00 € | 14,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 60 736 € | 128 029 € | 104 000 € | 75 324 € | 74 380 € | 74 000 € | 74 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −1288 € | −433 € | −600 € | −151 € | −88,00 € | −584 € | 300 € |
| Aruanne esitatud | 02.02.2026 | 05.03.2025 | 07.03.2024 | 12.03.2023 | 14.03.2022 | 31.03.2021 | 23.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,3 % | 10,5 % | 15,5 % | 17,8 % | 24,6 % | 7,1 % | 3,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | −307,3 % | 2042,0 % | 269,6 % | −0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.