Registrikaart · Äriregistri kanne 12909201
MPK OÜ
- Registrikood12909201
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025141 380 €
- KMKR numberEE102836619
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MPK OÜ
- Registrikood
- 12909201
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.09.2015
- KMKR number
- EE102836619
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Maardu linn, Veehoidla tn 44
- Aadress kehtib alates
- 10.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mare Kurm | 33,36 % · 834 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Kaido Kurm | 33,32 % · 833 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Peep Kurm | 33,32 % · 833 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kaido Kurm | Juhatuse liige | 08.09.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Peep Kurm | otsene osalus | 10.10.2018 |
| Kaido Kurm | otsene osalus | 10.10.2018 |
| Mare Kurm | otsene osalus | 10.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 141 380 € | +15,4 | |
| Müügitulu muutus | 178 562 € → 141 380 € | -6,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256496374
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68111 | Enda kinnisvara ost ja müük | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda kinnisvara ost ja müük teenis ettevõte 2025. aastal 119 990 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 119 990 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 21 390 € |
| 2024 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 151 840 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 26 722 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 26 746 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 13 308 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 12 086 € |
| 2020 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 16 992 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8207 € |
| 2019 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 76 538 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 16 333 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 141 381 € | 185 631 € | 27 233 € | 13 308 € | 12 246 € | 27 300 € | 97 636 € |
| Ärikasum | 62 015 € | 36 892 € | 19 633 € | 9112 € | 8911 € | 22 675 € | 31 653 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 62 554 € | 91 175 € | 30 688 € | 9176 € | 10 915 € | 22 679 € | 31 653 € |
| Aruandeaasta kasum | 62 554 € | 91 175 € | 30 688 € | 9167 € | 10 915 € | 22 679 € | 31 653 € |
| Varad kokku | 580 571 € | 530 643 € | 646 033 € | 408 258 € | 350 675 € | 242 992 € | 276 558 € |
| sh käibevarad | 543 551 € | 493 623 € | 609 013 € | 371 238 € | 313 655 € | 205 972 € | 276 558 € |
| sh põhivarad | 37 020 € | 37 020 € | 37 020 € | 37 020 € | 37 020 € | 37 020 € | — |
| sh raha | 55 578 € | 6814 € | 10 186 € | 12 393 € | 124 418 € | 49 248 € | 49 207 € |
| Omakapital | 291 741 € | 229 187 € | 150 245 € | 120 503 € | 112 378 € | 101 463 € | 78 784 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 226 687 € | 135 512 € | 119 557 € | 111 336 € | 101 463 € | 78 784 € | 47 131 € |
| Lühiajalised kohustised | 41 830 € | 301 456 € | 495 788 € | 287 755 € | 238 297 € | 141 529 € | 197 774 € |
| Pikaajalised kohustised | 247 000 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 12.05.2026 | 11.03.2025 | 04.06.2024 | 22.05.2023 | 24.03.2022 | 12.03.2021 | 18.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,3 % | 43,2 % | 23,3 % | 29,5 % | 32,0 % | 41,8 % | 28,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 44,2 % | 49,1 % | 112,7 % | 68,9 % | 89,1 % | 83,1 % | 32,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.