Registrikaart · Äriregistri kanne 12910581
RKV Building OÜ
- Registrikood12910581
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025986 772 €
- KMKR numberEE101882266
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- RKV Building OÜ
- Registrikood
- 12910581
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.09.2015
- KMKR number
- EE101882266
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Jüri alevik, Ellemäe tn 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 986 772 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 517 732 € → 986 772 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725057758
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 986 772 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 986 772 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 517 732 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 833 846 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 903 752 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 939 963 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 206 568 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 628 119 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 986 772 € | 517 732 € | 833 846 € | 903 752 € | 939 963 € | 206 568 € | 628 119 € |
| Ärikasum enne makse | 50 291 € | −61 476 € | −93 614 € | 104 591 € | 57 639 € | −104 515 € | 35 181 € |
| Aruandeaasta kasum | 50 291 € | −61 476 € | −93 614 € | 104 591 € | 57 639 € | −104 515 € | 30 024 € |
| Tööjõukulud | 9936 € | 10 685 € | 11 641 € | 10 501 € | 15 204 € | 19 709 € | 16 056 € |
| Varad kokku | 81 255 € | 65 660 € | 144 382 € | 259 240 € | 172 764 € | 124 886 € | 313 481 € |
| sh käibevarad | 66 464 € | 62 510 € | 140 940 € | 247 345 € | 153 717 € | 98 779 € | 273 997 € |
| sh raha | 43 228 € | 42 393 € | 73 435 € | 1435 € | 2013 € | 677 € | 14 047 € |
| Omakapital | 2547 € | −47 744 € | 13 732 € | 107 346 € | 2755 € | −54 885 € | 49 631 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 28 154 € | 38 839 € | 61 987 € | 141 116 € | 125 426 € | 78 637 € | 203 076 € |
| Pikaajalised kohustised | 50 554 € | 74 565 € | 68 663 € | 10 778 € | 44 583 € | 101 134 € | 60 774 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,1 % | −72,7 % | 9,5 % | 41,4 % | 1,6 % | −43,9 % | 15,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,1 % | −11,9 % | −11,2 % | 11,6 % | 6,1 % | −50,6 % | 4,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.