Registrikaart · Äriregistri kanne 12910871
No Work OÜ
- Registrikood12910871
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025142 974 €
- KMKR numberEE101818706
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- No Work OÜ
- Registrikood
- 12910871
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.09.2015
- KMKR number
- EE101818706
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Gonsiori tn 33-87
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 142 974 € | +15,5 | |
| Müügitulu muutus | 150 121 € → 142 974 € | -1,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47631 | Sporditarvete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Sporditarvete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 142 974 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sporditarvete jaemüük EMTAK 2025 | 142 974 € |
| 2024 | Sporditarvete jaemüük EMTAK 2025 | 150 121 € |
| 2023 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008 | 181 494 € |
| 2022 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008 | 239 135 € |
| 2021 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008 | 258 343 € |
| 2020 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008 | 228 294 € |
| 2020 | Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 2008 | 5280 € |
| 2019 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008 | 153 217 € |
| 2019 | Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 2008 | 4739 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 142 974 € | 150 121 € | 181 494 € | 239 135 € | 258 343 € | 233 574 € | 157 956 € |
| Ärikasum enne makse | −40 216 € | −66 349 € | 533 € | 45 713 € | 18 771 € | 20 005 € | 2065 € |
| Aruandeaasta kasum | −40 228 € | −66 415 € | 533 € | 45 705 € | 18 769 € | 19 996 € | 2065 € |
| Tööjõukulud | 10 821 € | 4788 € | 14 916 € | 4992 € | 4667 € | 0,00 € | 3496 € |
| Varad kokku | 169 723 € | 188 532 € | 232 226 € | 256 279 € | 303 522 € | 264 158 € | 148 351 € |
| sh käibevarad | 168 008 € | 186 875 € | 230 138 € | 250 345 € | 235 646 € | 190 216 € | 136 340 € |
| sh raha | 1111 € | 7769 € | 1386 € | 17 191 € | 11 549 € | 981 € | 7919 € |
| Omakapital | 1959 € | 42 187 € | 109 257 € | 108 813 € | 63 108 € | 41 839 € | 21 843 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 130 769 € | 104 067 € | 76 460 € | 97 227 € | 121 325 € | 121 875 € | 111 508 € |
| Pikaajalised kohustised | 36 995 € | 42 278 € | 46 509 € | 50 239 € | 119 089 € | 100 444 € | 15 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,2 % | 22,4 % | 47,0 % | 42,5 % | 20,8 % | 15,8 % | 14,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −28,1 % | −44,2 % | 0,3 % | 19,1 % | 7,3 % | 8,6 % | 1,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.