Registrikaart · Äriregistri kanne 12917850
Santeam OÜ
- Registrikood12917850
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025109 051 €
- KMKR numberEE101821557
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Santeam OÜ
- Registrikood
- 12917850
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.09.2015
- KMKR number
- EE101821557
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Roosi tn 13a
- Aadress kehtib alates
- 10.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tauno Tamman | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tauno Tamman | Juhatuse liige | 22.09.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tauno Tamman | otsene osalus | 06.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 109 051 € | +14,4 | |
| Müügitulu muutus | 122 138 € → 109 051 € | -3,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 37001 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kanalisatsioon ja heitveekäitlus teenis ettevõte 2025. aastal 109 051 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2025 | 109 051 € |
| 2024 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2025 | 122 138 € |
| 2023 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 105 829 € |
| 2022 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 71 923 € |
| 2021 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 73 341 € |
| 2020 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 66 416 € |
| 2019 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 94 690 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 109 051 € | 122 138 € | 105 829 € | 71 923 € | 73 341 € | 66 416 € | 94 690 € |
| Ärikasum | 19 588 € | 42 231 € | 26 950 € | 1792 € | −6685 € | −5859 € | 10 442 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 22 194 € | 44 400 € | 29 287 € | 3636 € | −5117 € | −4315 € | 13 201 € |
| Aruandeaasta kasum | 22 194 € | 44 400 € | 29 287 € | 3636 € | −5117 € | −4315 € | 13 201 € |
| Tööjõukulud | 12 671 € | 10 209 € | 10 524 € | 9651 € | 9634 € | 8781 € | 16 478 € |
| Põhivarade kulum | 1751 € | 1554 € | 867 € | 771 € | 772 € | 771 € | 571 € |
| Varad kokku | 160 631 € | 134 706 € | 92 160 € | 66 246 € | 70 477 € | 75 437 € | 76 795 € |
| sh käibevarad | 151 907 € | 129 170 € | 85 206 € | 62 385 € | 65 845 € | 70 033 € | 70 620 € |
| sh põhivarad | 8724 € | 5536 € | 6954 € | 3861 € | 4632 € | 5404 € | 6175 € |
| sh raha | 11 903 € | 13 120 € | 7450 € | 4385 € | 7744 € | 6232 € | 2832 € |
| Omakapital | 153 882 € | 131 688 € | 87 288 € | 58 001 € | 54 365 € | 59 482 € | 63 797 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 129 188 € | 84 788 € | 55 501 € | 51 865 € | 56 982 € | 61 297 € | 48 096 € |
| Lühiajalised kohustised | 6749 € | 3018 € | 4872 € | 8245 € | 16 112 € | 15 805 € | 12 798 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 150 € | 200 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 21 339 € | 43 785 € | 27 817 € | 2563 € | −5913 € | −5088 € | 11 013 € |
| Aruanne esitatud | 04.06.2026 | 01.07.2025 | 02.07.2024 | 03.07.2023 | 29.07.2022 | 10.06.2021 | 07.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,8 % | 97,8 % | 94,7 % | 87,6 % | 77,1 % | 78,8 % | 83,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 20,4 % | 36,4 % | 27,7 % | 5,1 % | −7,0 % | −6,5 % | 13,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.