Registrikaart · Äriregistri kanne 12917962
Puuvara OÜ
- Registrikood12917962
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025280 125 €
- KMKR numberEE101822077
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Puuvara OÜ
- Registrikood
- 12917962
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.09.2015
- KMKR number
- EE101822077
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Jahu tn 14-106
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 280 125 € | +18,2 | |
| Müügitulu muutus | 254 483 € → 280 125 € | +3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725111619
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46499 | Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 258 840 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük EMTAK 2025 | 258 840 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 21 285 € |
| 2024 | Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük EMTAK 2025 | 236 352 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 18 131 € |
| 2023 | Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük EMTAK 2008 | 262 347 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 19 228 € |
| 2022 | Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük EMTAK 2008 | 240 197 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 12 459 € |
| 2021 | Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük EMTAK 2008 | 207 659 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 19 473 € |
| 2020 | Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük EMTAK 2008 | 155 054 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 16 427 € |
| 2019 | Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük EMTAK 2008 | 210 615 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 16 524 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 280 125 € | 254 483 € | 281 575 € | 252 656 € | 227 132 € | 171 481 € | 227 139 € |
| Ärikasum enne makse | 60 613 € | 37 499 € | 139 665 € | 24 319 € | 29 760 € | 7003 € | 13 077 € |
| Aruandeaasta kasum | 60 613 € | 37 499 € | 139 665 € | 24 319 € | 29 760 € | 7003 € | 13 077 € |
| Tööjõukulud | 17 917 € | 23 265 € | 15 761 € | 12 001 € | 11 399 € | 12 824 € | 41 468 € |
| Varad kokku | 909 682 € | 890 076 € | 917 331 € | 593 469 € | 568 176 € | 401 039 € | 410 384 € |
| sh käibevarad | 506 479 € | 471 609 € | 481 754 € | 140 180 € | 108 145 € | 194 365 € | 195 682 € |
| sh raha | 14 986 € | 36 455 € | 22 168 € | 7454 € | 21 710 € | 69 347 € | 36 751 € |
| Omakapital | 593 354 € | 532 741 € | 495 242 € | 355 577 € | 331 258 € | 301 498 € | 294 495 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 110 762 € | 92 070 € | 173 858 € | 101 827 € | 143 206 € | 20 525 € | 22 865 € |
| Pikaajalised kohustised | 205 566 € | 265 265 € | 248 231 € | 136 065 € | 93 712 € | 79 016 € | 93 024 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,2 % | 59,9 % | 54,0 % | 59,9 % | 58,3 % | 75,2 % | 71,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 21,6 % | 14,7 % | 49,6 % | 9,6 % | 13,1 % | 4,1 % | 5,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.