Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12919918

PeetBeet OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12919918
  • Asutatud2015 (10 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20250,00 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 1233 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 25.09.2015Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.09.2015 2015, Esimene aruanne 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
PeetBeet OÜ
Registrikood
12919918
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.09.2015
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu0,00 €0
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
78201TööjõurentPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €14 tuh €28 tuh €42 tuh €56 tuh €2019: 56 270 €56 270 €20192020: 0,00 €20202021: 0,00 €20212022: 0,00 €20222023: 0,00 €2023ei kajastu20242025: 0,00 €0,00 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Tööjõurent teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Tööjõurent EMTAK 20250,00 €
2023Tööjõurent EMTAK 20080,00 €
2022Tööjõurent EMTAK 20080,00 €
2021Tööjõurent EMTAK 20080,00 €
2020Tööjõurent EMTAK 20080,00 €
2019Tööjõurent EMTAK 200856 270 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112016: 0020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €56 270 €
Ärikasum enne makse−260 €−2387 €−10 779 €−5552 €798 €−24,00 €24 016 €
Aruandeaasta kasum−260 €−2387 €−10 779 €−5552 €798 €−24,00 €24 016 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku235 654 €235 914 €236 300 €248 425 €258 102 €256 304 €256 328 €
sh käibevarad235 654 €235 715 €235 715 €243 755 €253 046 €250 863 €250 501 €
sh raha0,00 €41 100 €77 709 €10 877 €13 085 €
Omakapital233 076 €233 336 €235 723 €246 502 €252 054 €251 256 €251 280 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised2578 €2578 €577 €1923 €6048 €5048 €5048 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest98,9 %98,9 %99,8 %99,2 %97,7 %98,0 %98,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust42,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang