Registrikaart · Äriregistri kanne 12920763
Majagrupp Invest OÜ
- Registrikood12920763
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202558 910 €
- KMKR numberEE101822174
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Majagrupp Invest OÜ
- Registrikood
- 12920763
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.09.2015
- KMKR number
- EE101822174
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Karjavälja tn 10
- Aadress kehtib alates
- 05.07.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jaanus Mesak | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Krista Keedus | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Mesak | Juhatuse liige | 28.09.2015 |
| Krista Keedus | Juhatuse liige | 03.07.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Mesak | otsene osalus | 22.10.2018 |
| Krista Keedus | otsene osalus | 27.06.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 58 910 € | +11,9 | |
| Müügitulu muutus | 275 945 € → 58 910 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726161301
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 58 910 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 58 910 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 275 945 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 365 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 58 910 € | 275 945 € | 365 000 € | — | — | — | 0,00 € |
| Ärikasum | 57 315 € | 274 793 € | 364 854 € | −83,00 € | −130 € | −3943 € | −1418 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 89 832 € | 281 798 € | 398 815 € | 35 918 € | 35 564 € | 25 273 € | −1418 € |
| Aruandeaasta kasum | 89 832 € | 281 798 € | 398 815 € | 35 918 € | 35 564 € | 25 273 € | −1418 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 320 364 € | 989 388 € | 701 415 € | 355 600 € | 449 333 € | 390 045 € | 774 821 € |
| sh käibevarad | 495 743 € | 646 335 € | 364 016 € | 355 600 € | 449 333 € | 390 045 € | 4112 € |
| sh põhivarad | 824 621 € | 343 053 € | 337 399 € | — | — | 0,00 € | 770 709 € |
| sh raha | 73 651 € | 462 182 € | 8593 € | 177 € | 596 € | 3122 € | 4064 € |
| Omakapital | 870 045 € | 780 213 € | 498 415 € | 99 600 € | 63 682 € | 28 118 € | 2845 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 777 713 € | 495 915 € | 97 100 € | 61 182 € | 25 618 € | 345 € | 1763 € |
| Lühiajalised kohustised | 450 319 € | 209 175 € | 203 000 € | 256 000 € | 385 651 € | 361 927 € | 771 976 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 22.06.2026 | 22.05.2025 | 27.06.2024 | 29.06.2023 | 02.06.2022 | 21.06.2021 | 14.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,9 % | 78,9 % | 71,1 % | 28,0 % | 14,2 % | 7,2 % | 0,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 152,5 % | 102,1 % | 109,3 % | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.