Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12924531

Raja veised OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12924531
  • Asutatud2015 (10 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202533 238 €
  • KMKR numberEE102417698

Usaldusväärsuse indeks

44/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 05.10.2015Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.10.2015 2015, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Raja veised OÜ
Registrikood
12924531
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.10.2015
KMKR number
EE102417698
Aadress
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Külaküla, Raja

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu33 238 €+9,6
Müügitulu muutus52 404 € → 33 238 €-11
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01501SegapõllumajandusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €13 tuh €26 tuh €39 tuh €52 tuh €2019202020212022202352 404 €202433 238 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Segapõllumajandus teenis ettevõte 2025. aastal 33 238 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Segapõllumajandus EMTAK 202533 238 €
2024Segapõllumajandus EMTAK 202552 404 €
2023Segapõllumajandus EMTAK 200816 955 €
2022Segapõllumajandus EMTAK 200814 393 €
2021Segapõllumajandus EMTAK 200814 350 €
2020Segapõllumajandus EMTAK 200815 216 €
2019Segapõllumajandus EMTAK 20086927 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu33 238 €52 404 €16 955 €14 393 €14 350 €15 216 €6927 €
Ärikasum enne makse19 958 €27 310 €39 326 €26 023 €15 363 €166 €5280 €
Aruandeaasta kasum19 958 €27 310 €39 326 €26 023 €15 363 €166 €5280 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku243 423 €222 194 €226 178 €95 628 €62 104 €46 741 €42 075 €
sh käibevarad95 111 €73 912 €83 484 €47 755 €33 964 €22 466 €17 587 €
sh raha12 460 €16 146 €
Omakapital178 039 €158 081 €130 733 €87 552 €61 528 €46 165 €41 499 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised62 044 €62 693 €576 €576 €576 €576 €576 €
Pikaajalised kohustised3340 €1420 €94 869 €7500 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest73,1 %71,1 %57,8 %91,6 %99,1 %98,8 %98,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust60,0 %52,1 %231,9 %180,8 %107,1 %1,1 %76,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang