Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12925708

Vegan Media OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12925708
  • Asutatud2015 (10 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202512 700 €

Usaldusväärsuse indeks

67/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 06.10.2015Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.10.2015 2015, Esimene aruanne 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Vegan Media OÜ
Registrikood
12925708
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.10.2015
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Vabriku tn 59-15

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu12 700 €+5,8
Müügitulu muutus75,00 € → 12 700 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
73121Reklaami vahendamine meediasPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €3796 €7592 €11 tuh €15 tuh €15 183 €20192020202120222023202412 700 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Reklaami vahendamine meedias teenis ettevõte 2025. aastal 12 700 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Reklaami vahendamine meedias EMTAK 202512 700 €
2024Reklaami vahendamine meedias EMTAK 202575,00 €
2023Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 20083606 €
2022Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 20087578 €
2021Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 20086477 €
2020Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 20085105 €
2019Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 200815 183 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011120162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu12 700 €75,00 €3606 €7578 €6477 €5105 €15 183 €
Ärikasum enne makse87,00 €5,00 €−1458 €1528 €631 €584 €204 €
Aruandeaasta kasum87,00 €5,00 €−1458 €1528 €631 €584 €204 €
Tööjõukulud7701 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku3529 €1699 €1694 €3152 €1624 €3292 €225 €
sh käibevarad3529 €1699 €1694 €3152 €1624 €3292 €225 €
sh raha1835 €5,00 €225 €
Omakapital1786 €1699 €1694 €3152 €1624 €808 €225 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1743 €0,00 €2484 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1000000
Omakapitali osakaal varadest50,6 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %24,5 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,7 %6,7 %−40,4 %20,2 %9,7 %11,4 %1,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang