Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12925789

L iluStudio OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12925789
  • Asutatud2015 (10 a)
  • Töötajaid 20242
  • Müügitulu 202441 862 €

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 06.10.2015Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.10.2015 2015, Esimene aruanne 2016, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
L iluStudio OÜ
Registrikood
12925789
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.10.2015
KMKR number
Aadress
Ida-Viru maakond, Lüganuse vald, Varja küla, Keskkopli

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu41 862 €+10,6
Müügitulu muutus39 447 € → 41 862 €+1,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €10 tuh €21 tuh €31 tuh €42 tuh €2019202020212022202341 862 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2024. aastal 30 607 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 202530 607 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202510 632 €
2024Muude tarbeesemete ja kodumasinate väljaüürimine ja kasutusrent EMTAK 2025623 €
2023Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200825 331 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20088547 €
2023Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 20085569 €
2022Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200831 041 €
2022Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 20084621 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20083850 €
2021Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200828 516 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20082400 €
2021Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 20082259 €
2020Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200834 273 €
2020Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 20083275 €
2019Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200825 317 €
2019Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 20083517 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0112220162017201822019202020212022202322024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20242
20232
20222
20212
20202
20192
20181
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu41 862 €39 447 €39 512 €33 175 €37 548 €28 834 €
Ärikasum enne makse−3370 €168 €1969 €363 €21,00 €−80,00 €
Aruandeaasta kasum−3370 €168 €1969 €363 €21,00 €−80,00 €
Tööjõukulud23 482 €18 614 €18 257 €12 542 €21 285 €12 158 €
Varad kokku21 421 €15 348 €10 577 €10 170 €8835 €7753 €
sh käibevarad10 936 €13 358 €8843 €9180 €7560 €7397 €
sh raha1473 €1390 €2651 €2280 €874 €1465 €
Omakapital23,00 €5889 €5721 €3752 €3389 €3368 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised21 398 €9459 €4856 €6418 €5446 €4385 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)222222
Omakapitali osakaal varadest0,1 %38,4 %54,1 %36,9 %38,4 %43,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust−8,1 %0,4 %5,0 %1,1 %0,1 %−0,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang