Registrikaart · Äriregistri kanne 12928227
Hindpere Optika OÜ
- Registrikood12928227
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025136 631 €
- KMKR numberEE101825977
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Hindpere Optika OÜ
- Registrikood
- 12928227
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.10.2015
- KMKR number
- EE101825977
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Rapla maakond, Rapla vald, Kuku küla, Kuuseheki tn 8
- Aadress kehtib alates
- 30.12.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Celia Hindpere | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Celia Hindpere | Juhatuse liige | 12.10.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Celia Hindpere | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 136 631 € | +15,3 | |
| Müügitulu muutus | 138 296 € → 136 631 € | -0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253232454
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47781 | Optiliste seadmete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Optiliste seadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 136 631 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Optiliste seadmete jaemüük EMTAK 2025 | 136 631 € |
| 2024 | Optiliste seadmete jaemüük EMTAK 2025 | 138 296 € |
| 2023 | Optiliste seadmete jaemüük EMTAK 2008 | 133 319 € |
| 2022 | Optiliste seadmete jaemüük EMTAK 2008 | 116 969 € |
| 2021 | Optiliste seadmete jaemüük EMTAK 2008 | 128 626 € |
| 2020 | Optiliste seadmete jaemüük EMTAK 2008 | 109 559 € |
| 2019 | Optiliste seadmete jaemüük EMTAK 2008 | 146 721 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 136 631 € | 138 296 € | 133 319 € | 116 969 € | 128 626 € | 109 559 € | 146 721 € |
| Ärikasum | 38 347 € | 42 661 € | 29 691 € | 19 876 € | 34 566 € | 23 283 € | 37 028 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 38 349 € | 42 663 € | 29 692 € | 19 876 € | 34 567 € | 23 285 € | 37 031 € |
| Aruandeaasta kasum | 35 528 € | 36 623 € | 22 111 € | 17 600 € | 28 914 € | 17 700 € | 30 897 € |
| Tööjõukulud | 30 047 € | 29 864 € | 29 864 € | 29 864 € | 26 385 € | 21 504 € | 26 632 € |
| Põhivarade kulum | 2103 € | 2186 € | 2228 € | 2228 € | 2228 € | 1944 € | 887 € |
| Varad kokku | 50 714 € | 25 340 € | 23 303 € | 39 405 € | 35 042 € | 35 504 € | 51 684 € |
| sh käibevarad | 42 597 € | 15 120 € | 10 897 € | 24 771 € | 18 180 € | 16 414 € | 33 554 € |
| sh põhivarad | 8117 € | 10 220 € | 12 406 € | 14 634 € | 16 862 € | 19 090 € | 18 130 € |
| sh raha | 42 584 € | 14 134 € | 10 320 € | 24 717 € | 16 998 € | 15 492 € | 32 073 € |
| Omakapital | 47 232 € | 21 704 € | 18 833 € | 35 414 € | 31 793 € | 31 907 € | 42 376 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 9204 € | −17 419 € | −5778 € | 15 314 € | 379 € | 11 707 € | 8979 € |
| Lühiajalised kohustised | 3482 € | 3636 € | 4470 € | 3991 € | 3249 € | 3597 € | 9308 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 40 450 € | 44 847 € | 31 919 € | 22 104 € | 36 794 € | 25 227 € | 37 915 € |
| Aruanne esitatud | 10.04.2026 | 14.04.2025 | 09.04.2024 | 05.05.2023 | 02.05.2022 | 29.04.2021 | 04.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,1 % | 85,7 % | 80,8 % | 89,9 % | 90,7 % | 89,9 % | 82,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 26,0 % | 26,5 % | 16,6 % | 15,0 % | 22,5 % | 16,2 % | 21,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.