Registrikaart · Äriregistri kanne 12929669
PM Universe OÜ
- Registrikood12929669
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025241 168 €
- KMKR numberEE101841388
- Sellel aadressil on registreeritud 42 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- PM Universe OÜ
- Registrikood
- 12929669
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.10.2015
- KMKR number
- EE101841388
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pikk tn 7
- Aadress kehtib alates
- 24.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Pille Mändla | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Pille Mändla | Juhatuse liige | 14.10.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Pille Mändla | otsene osalus | 24.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 241 168 € | +17,6 | |
| Müügitulu muutus | 204 939 € → 241 168 € | +5,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37259038487
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 5226 | Muud veondust abistavad tegevusalad | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud veondust abistavad tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 221 523 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 221 523 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 19 645 € |
| 2024 | Muud veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 174 039 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 30 900 € |
| 2023 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 170 700 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 30 259 € |
| 2022 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 219 273 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 30 814 € |
| 2021 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 118 087 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 25 212 € |
| 2021 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 18 391 € |
| 2020 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 82 692 € |
| 2020 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 79 272 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 17 150 € |
| 2019 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 954 544 € |
| 2019 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 32 870 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 108 257 € ehk 45 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 132 911 € |
| Ameerika Ühendriigid | 108 257 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 241 168 € | 204 939 € | 200 959 € | 250 087 € | 161 690 € | 179 114 € | 987 414 € |
| Ärikasum | 3672 € | −47 850 € | −15 776 € | −64 769 € | 81 571 € | 18 170 € | 829 159 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4585 € | −43 781 € | −9373 € | −64 746 € | 80 736 € | 29 510 € | 830 183 € |
| Aruandeaasta kasum | 4585 € | −48 432 € | −9373 € | −67 746 € | 80 736 € | 29 510 € | 830 183 € |
| Tööjõukulud | 95 794 € | 103 629 € | 93 107 € | 73 889 € | 65 863 € | 58 121 € | 62 935 € |
| Põhivarade kulum | 2477 € | 2761 € | 2643 € | 2061 € | 1043 € | — | — |
| Varad kokku | 809 936 € | 823 576 € | 875 945 € | 887 474 € | 968 047 € | 879 315 € | 874 265 € |
| sh käibevarad | 152 251 € | 165 429 € | 215 780 € | 226 059 € | 393 843 € | 448 465 € | 444 265 € |
| sh põhivarad | 657 685 € | 658 147 € | 660 165 € | 661 415 € | 574 204 € | 430 850 € | 430 000 € |
| sh raha | 151 689 € | 152 120 € | 208 211 € | 209 090 € | 373 790 € | 447 205 € | 441 119 € |
| Omakapital | 794 640 € | 790 055 € | 858 767 € | 868 140 € | 948 333 € | 867 597 € | 838 087 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 787 555 € | 835 987 € | 865 640 € | 933 386 € | 865 097 € | 835 587 € | 5404 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 296 € | 33 521 € | 17 178 € | 19 334 € | 19 714 € | 11 718 € | 36 178 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 6149 € | −45 089 € | −13 133 € | −62 708 € | 82 614 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 05.06.2026 | 30.06.2025 | 27.06.2024 | 16.06.2023 | 22.06.2022 | 31.03.2021 | 29.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,1 % | 95,9 % | 98,0 % | 97,8 % | 98,0 % | 98,7 % | 95,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,9 % | −23,6 % | −4,7 % | −27,1 % | 49,9 % | 16,5 % | 84,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.