Registrikaart · Äriregistri kanne 12932157
RIKMAN KONSULTATSIOONID OÜ
- Registrikood12932157
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202519 288 €
- KMKR numberEE101962791
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- RIKMAN KONSULTATSIOONID OÜ
- Registrikood
- 12932157
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.10.2015
- KMKR number
- EE101962791
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Silla küla, Murumuna tn 19
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 19 288 € | +7,5 | |
| Müügitulu muutus | 45 013 € → 19 288 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253459536
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68121 | Hoonestusprojektide arendus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hoonestusprojektide arendus teenis ettevõte 2025. aastal 19 288 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonestusprojektide arendus EMTAK 2025 | 19 288 € |
| 2024 | Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus EMTAK 2025 | 45 013 € |
| 2023 | Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus EMTAK 2008 | 106 020 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3757 € |
| 2022 | Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus EMTAK 2008 | 132 318 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 14 219 € |
| 2021 | Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus EMTAK 2008 | 41 279 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1528 € |
| 2020 | Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus EMTAK 2008 | 4902 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1125 € |
| 2019 | Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus EMTAK 2008 | 35 368 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 925 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 288 € | 45 013 € | 109 777 € | 146 537 € | 42 807 € | 6027 € | 36 293 € |
| Ärikasum | −4952 € | 121 221 € | 55 083 € | 74 504 € | 184 936 € | −2560 € | 9476 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −4936 € | 121 221 € | 55 083 € | 74 654 € | 185 069 € | −1867 € | 9930 € |
| Aruandeaasta kasum | −4936 € | 121 221 € | 55 083 € | 74 654 € | 185 069 € | −1867 € | 9930 € |
| Tööjõukulud | 23 708 € | 37 350 € | 44 762 € | 20 297 € | 10 080 € | 1744 € | 5795 € |
| Põhivarade kulum | 2805 € | 1808 € | 795 € | 365 € | 409 € | 409 € | 409 € |
| Varad kokku | 536 132 € | 528 609 € | 421 208 € | 353 699 € | 273 717 € | 85 372 € | 81 813 € |
| sh käibevarad | 320 171 € | 322 916 € | 395 016 € | 332 721 € | 253 813 € | 51 171 € | 48 861 € |
| sh põhivarad | 215 961 € | 205 693 € | 26 192 € | 20 978 € | 19 904 € | 34 201 € | 32 952 € |
| sh raha | 7775 € | 19 588 € | 39 311 € | 23 669 € | 19 716 € | 7983 € | 4586 € |
| Omakapital | 505 117 € | 510 053 € | 388 832 € | 333 750 € | 259 096 € | 74 027 € | 75 894 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 507 553 € | 386 332 € | 331 249 € | 256 596 € | 71 527 € | 73 394 € | 63 464 € |
| Lühiajalised kohustised | 31 015 € | 18 556 € | 32 376 € | 19 949 € | 14 621 € | 11 345 € | 5919 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −2147 € | 123 029 € | 55 878 € | 74 869 € | 185 345 € | −2151 € | 9885 € |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,2 % | 96,5 % | 92,3 % | 94,4 % | 94,7 % | 86,7 % | 92,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −25,6 % | 269,3 % | 50,2 % | 50,9 % | 432,3 % | −31,0 % | 27,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.