Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12936681

Sportelu OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12936681
  • Asutatud2015 (10 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202510 742 €

Usaldusväärsuse indeks

51/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 28.10.2015Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.10.2015 2015, Esimene aruanne 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Sportelu OÜ
Registrikood
12936681
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.10.2015
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Harku vald, Tiskre küla, Alasniidu põik 16/1-4

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu10 742 €+5,1
Müügitulu muutus10 466 € → 10 742 €+0,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
93131Spordi- ja jõusaalide tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €3064 €6128 €9191 €12 tuh €12 255 €20192020202120222023202410 742 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Spordi- ja jõusaalide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 10 742 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 202510 742 €
2024Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 202510 466 €
2023Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 200812 151 €
2022Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 200811 854 €
2021Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 200811 372 €
2020Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 20087930 €
2019Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 200812 255 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01223201620172018201920202021320222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20231
20223
20211
20200
20190
20180
20171
20161

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu10 742 €10 466 €12 151 €11 854 €11 372 €7930 €12 255 €
Ärikasum enne makse−422 €89,00 €370 €−155 €124 €−1189 €2044 €
Aruandeaasta kasum−422 €89,00 €370 €−155 €124 €−1189 €2044 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €482 €4902 €3237 €0,00 €0,00 €
Varad kokku2823 €3246 €2659 €1305 €1872 €933 €3322 €
sh käibevarad2823 €3246 €2574 €1100 €1547 €488 €2877 €
sh raha2823 €3246 €2574 €1100 €1547 €414 €2707 €
Omakapital939 €1361 €1272 €902 €1057 €933 €2122 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1884 €1885 €1387 €403 €815 €0,00 €1200 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0013100
Omakapitali osakaal varadest33,3 %41,9 %47,8 %69,1 %56,5 %100,0 %63,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust−3,9 %0,9 %3,0 %−1,3 %1,1 %−15,0 %16,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang