NorthGate Logistics OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12937172
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202420 000 €
Üldandmed
- Ärinimi
- NorthGate Logistics OÜ
- Registrikood
- 12937172
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.10.2015
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
59/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 20 000 € | +7,6 |
| Müügitulu muutus | 16 590 € → 20 000 € | +6,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +37126814188
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52261 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine teenis ettevõte 2024. aastal 20 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine EMTAK 2025 | 20 000 € |
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 16 590 € |
| 2022 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 26 150 € |
| 2021 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 18 500 € |
| 2020 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 16 900 € |
| 2019 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 18 750 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 20 000 € | 16 590 € | 26 150 € | 18 500 € | 16 900 € | 18 750 € |
| Ärikasum enne makse | −272 € | −421 € | −5116 € | 5002 € | 1048 € | −1024 € | 1393 € |
| Aruandeaasta kasum | −272 € | −421 € | −5116 € | 5002 € | 1048 € | −1024 € | 1393 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 19 481 € | 20 508 € | 20 200 € | 16 300 € | 17 350 € | 17 050 € |
| Varad kokku | 3545 € | 3817 € | 4238 € | 9354 € | 4353 € | 3304 € | 4328 € |
| sh käibevarad | 3545 € | 3817 € | 4238 € | 9354 € | 4353 € | 3304 € | 4328 € |
| sh raha | 3545 € | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 3545 € | 3817 € | 4238 € | 9354 € | 4353 € | 3304 € | 4328 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | -2,1 % | -30,8 % | 19,1 % | 5,7 % | -6,1 % | 7,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.