Registrikaart · Äriregistri kanne 12938266
Robotic Hi-Tech Solutions OÜ
- Registrikood12938266
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025694 962 €
- KMKR numberEE102071694
- Sellel aadressil on registreeritud 1549 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Robotic Hi-Tech Solutions OÜ
- Registrikood
- 12938266
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.10.2015
- KMKR number
- EE102071694
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 67/1-13b
- Aadress kehtib alates
- 12.02.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Matteo Marco Luca Tenti | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Matteo Marco Luca Tenti | Juhatuse liige | 30.10.2015 |
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 694 962 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 975 914 € → 694 962 € | -8,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46649 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
| 27121 | Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine | |
| 33201 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | |
| 43211 | Elektripaigaldustööd |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude masinate ja seadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 347 481 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 347 481 € |
| 2025 | Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine EMTAK 2025 | 173 741 € |
| 2025 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2025 | 138 992 € |
| 2025 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 34 748 € |
| 2024 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 975 914 € |
| 2023 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 845 060 € |
| 2022 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 515 167 € |
| 2021 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 574 417 € |
| 2020 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 609 164 € |
| 2020 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 58 809 € |
| 2019 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 495 300 € |
| 2019 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 164 849 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 693 995 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Araabia Ühendemiraadid | 238 320 € |
| Itaalia | 139 353 € |
| Uruguay | 104 990 € |
| Tšiili | 87 097 € |
| Ukraina | 72 000 € |
| Prantsusmaa | 32 500 € |
| Hispaania | 9998 € |
| Kanada | 9737 € |
| Eesti | 967 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 694 962 € | 975 914 € | 845 060 € | 515 167 € | 574 417 € | 667 973 € | 660 149 € |
| Ärikasum | 136 992 € | 90 615 € | 216 561 € | −13 158 € | 90 539 € | 151 086 € | 40 578 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 130 602 € | 97 929 € | 217 563 € | −13 534 € | 92 349 € | 143 359 € | 41 841 € |
| Aruandeaasta kasum | 122 140 € | 97 929 € | 211 987 € | −19 354 € | 87 349 € | 133 795 € | 38 091 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 4364 € | 1414 € | 515 € | 2064 € | 7967 € | 7352 € | 6127 € |
| Varad kokku | 902 152 € | 722 441 € | 654 310 € | 527 884 € | 427 890 € | 405 939 € | 409 569 € |
| sh käibevarad | 885 440 € | 714 565 € | 649 328 € | 527 576 € | 425 518 € | 397 139 € | 393 418 € |
| sh põhivarad | 16 712 € | 7876 € | 4982 € | 308 € | 2372 € | 8800 € | 16 151 € |
| sh raha | 274 711 € | 188 472 € | 68 995 € | 133 291 € | 193 900 € | 255 745 € | 169 507 € |
| Omakapital | 603 881 € | 511 741 € | 488 812 € | 309 825 € | 358 679 € | 291 330 € | 197 535 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 479 241 € | 411 312 € | 274 325 € | 326 679 € | 271 330 € | 157 535 € | 159 444 € |
| Lühiajalised kohustised | 298 271 € | 210 700 € | 165 498 € | 218 059 € | 69 211 € | 114 609 € | 212 034 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 141 356 € | 92 029 € | 217 076 € | −11 094 € | 98 506 € | 158 438 € | 46 705 € |
| Aruanne esitatud | 18.06.2026 | 02.05.2025 | 09.04.2024 | 22.03.2023 | 15.02.2022 | 28.05.2021 | 06.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,9 % | 70,8 % | 74,7 % | 58,7 % | 83,8 % | 71,8 % | 48,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 17,6 % | 10,0 % | 25,1 % | −3,8 % | 15,2 % | 20,0 % | 5,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.