Registrikaart · Äriregistri kanne 12938935
Alavara Haldus OÜ
- Registrikood12938935
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202526 818 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Alavara Haldus OÜ
- Registrikood
- 12938935
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.11.2015
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Jaama tn 1a-20
- Aadress kehtib alates
- 10.03.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Virge Haiba | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Virge Haiba | Juhatuse liige | 02.11.2015 |
| Markus Haiba | Juhatuse liige | 05.06.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Virge Haiba | otsene osalus | 03.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 26 818 € | +8,8 | |
| Müügitulu muutus | 21 688 € → 26 818 € | +7,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725299935
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 19 170 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 19 170 € |
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 7648 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 14 169 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 7519 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 12 014 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 7553 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8586 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 6928 € |
| 2022 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 4286 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 10 472 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4595 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 11 381 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6585 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 9423 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1400 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 26 818 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 26 818 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 818 € | 21 688 € | 19 567 € | 19 800 € | 15 067 € | 17 966 € | 10 823 € |
| Ärikasum | 14 176 € | 9114 € | 14 290 € | 16 707 € | 13 389 € | 16 266 € | 10 079 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 14 774 € | 9612 € | 14 291 € | 16 707 € | 13 392 € | 16 267 € | 10 081 € |
| Aruandeaasta kasum | 14 774 € | 9612 € | 14 291 € | 16 707 € | 13 392 € | 16 267 € | 10 081 € |
| Põhivarade kulum | 4096 € | 4056 € | 3340 € | 2340 € | 1260 € | 900 € | 375 € |
| Varad kokku | 166 357 € | 190 554 € | 178 944 € | 131 538 € | 119 118 € | 67 222 € | 51 014 € |
| sh käibevarad | 4703 € | 27 191 € | 11 524 € | 19 168 € | 4408 € | 23 332 € | 6224 € |
| sh põhivarad | 161 654 € | 163 363 € | 167 420 € | 112 370 € | 114 710 € | 43 890 € | 44 790 € |
| sh raha | 3176 € | 26 215 € | 10 544 € | 18 303 € | 3440 € | 21 782 € | 4971 € |
| Omakapital | 129 209 € | 114 435 € | 104 823 € | 90 532 € | 73 825 € | 60 316 € | 44 049 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 111 935 € | 102 323 € | 88 032 € | 71 325 € | 57 933 € | 41 549 € | 31 468 € |
| Lühiajalised kohustised | 37 148 € | 76 119 € | 74 121 € | 41 006 € | 45 293 € | 6906 € | 6965 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 18 272 € | 13 170 € | 17 630 € | 19 047 € | 14 649 € | 17 166 € | 10 454 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 28.06.2021 | 29.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,7 % | 60,1 % | 58,6 % | 68,8 % | 62,0 % | 89,7 % | 86,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 55,1 % | 44,3 % | 73,0 % | 84,4 % | 88,9 % | 90,5 % | 93,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.