Registrikaart · Äriregistri kanne 12943043
Lauri Mahe OÜ
- Registrikood12943043
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025235 673 €
- KMKR numberEE101871442
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Lauri Mahe OÜ
- Registrikood
- 12943043
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.11.2015
- KMKR number
- EE101871442
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Lille tn 55-48
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 235 673 € | +17,5 | |
| Müügitulu muutus | 363 889 € → 235 673 € | -10,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253478958
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | Põhitegevusala |
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 152 736 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 152 736 € |
| 2025 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 82 937 € |
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 193 090 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 167 041 € |
| 2024 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2025 | 3758 € |
| 2023 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 95 538 € |
| 2023 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 16 035 € |
| 2023 | Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 13 120 € |
| 2022 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 136 124 € |
| 2022 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 90 953 € |
| 2021 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 51 179 € |
| 2021 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 4115 € |
| 2020 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 210 286 € |
| 2020 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 32 953 € |
| 2019 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 50 858 € |
| 2019 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 3532 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 235 673 € | 363 889 € | 124 693 € | 227 077 € | 55 294 € | 243 239 € | 57 137 € |
| Ärikasum enne makse | 13 856 € | 126 129 € | 61 964 € | −58 539 € | −66 959 € | 82 552 € | 30 622 € |
| Aruandeaasta kasum | 13 856 € | 126 129 € | 61 964 € | −58 539 € | −66 959 € | 82 552 € | 30 622 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Varad kokku | 528 555 € | 522 276 € | 518 981 € | 389 678 € | 546 426 € | 600 442 € | 354 049 € |
| sh käibevarad | 304 439 € | 360 809 € | 391 935 € | 231 027 € | 370 552 € | 404 229 € | 247 726 € |
| sh raha | 25 069 € | 39 211 € | 9968 € | 15 405 € | 52 720 € | 883 € | 1743 € |
| Omakapital | 224 340 € | 210 484 € | 86 854 € | 22 391 € | 146 953 € | 262 020 € | 179 760 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 191 791 € | 236 788 € | 329 699 € | 220 572 € | 291 969 € | 225 473 € | 108 599 € |
| Pikaajalised kohustised | 112 424 € | 75 004 € | 102 428 € | 146 715 € | 107 504 € | 112 949 € | 65 690 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,4 % | 40,3 % | 16,7 % | 5,7 % | 26,9 % | 43,6 % | 50,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,9 % | 34,7 % | 49,7 % | -25,8 % | -121,1 % | 33,9 % | 53,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.