Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12943706

Hammer&Ravens OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12943706
  • Asutatud2015 (10 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025183 876 €
  • KMKR numberEE101869645

Usaldusväärsuse indeks

78/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 09.11.2015Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.11.2015 2015, Esimene aruanne 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Hammer&Ravens OÜ
Registrikood
12943706
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.11.2015
KMKR number
EE101869645
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Spordi tn 11-111
Aadress kehtib alates
10.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Emiliano Pastorelli100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Emiliano PastorelliJuhatuse liige09.11.2015

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Emiliano Pastorelliotsene osalus16.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu183 876 €+16,5
Müügitulu muutus124 756 € → 183 876 €+14,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €46 tuh €92 tuh €138 tuh €184 tuh €201920202021202220232024183 876 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 183 876 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 2025183 876 €
2024Programmeerimine EMTAK 2025124 756 €
2023Programmeerimine EMTAK 2008146 724 €
2022Programmeerimine EMTAK 2008175 795 €
2021Programmeerimine EMTAK 200813 741 €
2020Programmeerimine EMTAK 200810 914 €
2019Programmeerimine EMTAK 200812 567 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01122201620172018201920202021220222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20211
20201
20191
20181
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu183 876 €124 756 €146 724 €175 795 €13 741 €10 914 €12 567 €
Ärikasum34 021 €−33 085 €−9734 €87 671 €−1965 €−2429 €1187 €
Kasum enne tulumaksustamist33 984 €−33 076 €−9732 €87 671 €−1965 €−2429 €1188 €
Aruandeaasta kasum29 330 €−33 514 €−12 232 €87 671 €−1965 €−2429 €1188 €
Tööjõukulud63 458 €73 992 €62 591 €42 641 €9321 €8618 €7980 €
Varad kokku54 057 €39 557 €76 123 €94 742 €5892 €7834 €10 242 €
sh käibevarad54 057 €39 557 €76 123 €94 742 €5892 €7834 €10 242 €
sh raha53 804 €39 542 €76 123 €10 242 €
Omakapital50 249 €37 419 €73 622 €93 354 €5682 €7648 €10 077 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum18 419 €68 433 €83 354 €5683 €7648 €10 077 €8889 €
Lühiajalised kohustised3808 €2138 €2501 €1388 €210 €186 €165 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222111
Aruanne esitatud02.02.202628.04.202502.02.202431.01.202306.05.202207.05.202129.05.2020
Omakapitali osakaal varadest93,0 %94,6 %96,7 %98,5 %96,4 %97,6 %98,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust16,0 %−26,9 %−8,3 %49,9 %−14,3 %−22,3 %9,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang