Indomtex OÜ
- Registrikood12946583
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251520 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Indomtex OÜ
- Registrikood
- 12946583
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.11.2015
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Väike-Ameerika tn 19-222
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
60/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 1520 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 150 € → 1520 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256612485
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 14211 | Pealisrõivaste tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Pealisrõivaste tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 1520 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Pealisrõivaste tootmine EMTAK 2025 | 1520 € |
| 2024 | Pealisrõivaste tootmine EMTAK 2025 | 150 € |
| 2023 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 1580 € |
| 2022 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 2264 € |
| 2021 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 6313 € |
| 2020 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 7990 € |
| 2019 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 18 400 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1520 € | 150 € | 1580 € | 2264 € | 6313 € | 7990 € | 18 400 € |
| Ärikasum enne makse | 1027 € | −364 € | 553 € | −405 € | −409 € | −3442 € | 4584 € |
| Aruandeaasta kasum | −973 € | −364 € | 553 € | −405 € | −409 € | −3442 € | 4584 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 3346 € | 7130 € | 8670 € |
| Varad kokku | 2497 € | 3464 € | 11 828 € | 11 281 € | 11 896 € | 12 293 € | 15 744 € |
| sh käibevarad | 2420 € | 3028 € | 11 005 € | 10 072 € | 10 300 € | 10 194 € | 12 916 € |
| sh raha | 1948 € | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 2491 € | 3464 € | 11 828 € | 11 281 € | 11 686 € | 12 096 € | 15 538 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 6,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 210 € | 197 € | 206 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 98,2 % | 98,4 % | 98,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -64,0 % | -242,7 % | 35,0 % | -17,9 % | -6,5 % | -43,1 % | 24,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.