Energen OÜ
- Registrikood12953509
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20230,00 €
- KMKR numberEE101848459
Üldandmed
- Ärinimi
- Energen OÜ
- Registrikood
- 12953509
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.11.2015
- KMKR number
- EE101848459
- Aadress
- Harju maakond, Jõelähtme vald, Loo küla, Sireli
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 145 € → 0,00 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253477078
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46451 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük teenis ettevõte 2023. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 145 € |
| 2021 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 79,00 € |
| 2020 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 684 € |
| 2019 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 1874 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 145 € | 79,00 € | 684 € | 1874 € |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 8,00 € | 23,00 € | 4,00 € | 44,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 8,00 € | 23,00 € | 4,00 € | 44,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 6563 € | 6563 € | 6563 € | 6563 € | 6735 € | 6778 € | 7227 € |
| sh käibevarad | 6563 € | 6563 € | 6563 € | 6563 € | 6735 € | 6778 € | 6998 € |
| sh raha | 6301 € | 6301 € | 6301 € | 6301 € | 6243 € | 6215 € | 5699 € |
| Omakapital | 2639 € | 2639 € | 2639 € | 2639 € | 2631 € | 2609 € | 2605 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3924 € | 3924 € | 3924 € | 3924 € | 4104 € | 4169 € | 4622 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 40,2 % | 40,2 % | 40,2 % | 40,2 % | 39,1 % | 38,5 % | 36,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | 5,5 % | 29,1 % | 0,6 % | 2,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.