Registrikaart · Äriregistri kanne 12954650
AUDIOTECH OÜ
- Registrikood12954650
- Asutatud2015 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025176 767 €
- KMKR numberEE101849526
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AUDIOTECH OÜ
- Registrikood
- 12954650
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.11.2015
- KMKR number
- EE101849526
- Aadress
- Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Nõva küla, Sanglepa
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 176 767 € | +16,3 | |
| Müügitulu muutus | 141 902 € → 176 767 € | +7,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90391 | Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 176 767 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused EMTAK 2025 | 176 767 € |
| 2024 | Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused EMTAK 2025 | 141 902 € |
| 2023 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 164 689 € |
| 2022 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 119 866 € |
| 2021 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 34 861 € |
| 2020 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 20 211 € |
| 2019 | Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008 | 33 170 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 176 767 € | 141 902 € | 164 689 € | 119 866 € | 34 861 € | 20 211 € | 33 170 € |
| Ärikasum enne makse | −9490 € | −16 717 € | 46 092 € | 16 995 € | 40 488 € | 3480 € | 8630 € |
| Aruandeaasta kasum | −9490 € | −16 717 € | 46 092 € | 16 995 € | 40 488 € | 3480 € | 8630 € |
| Tööjõukulud | 19 062 € | 18 111 € | 6032 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 5302 € |
| Varad kokku | 121 222 € | 128 827 € | 167 546 € | 179 663 € | 78 764 € | 39 342 € | 37 170 € |
| sh käibevarad | 44 755 € | 24 861 € | 33 538 € | 76 584 € | 22 605 € | 17 561 € | 21 466 € |
| sh raha | 37 590 € | 18 633 € | 11 034 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 102 414 € | 111 904 € | 128 621 € | 82 529 € | 65 534 € | 25 046 € | 21 566 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 18 808 € | 16 923 € | 4019 € | 730 € | 2210 € | 1623 € | 2732 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 34 906 € | 96 404 € | 11 020 € | 12 673 € | 12 872 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,5 % | 86,9 % | 76,8 % | 45,9 % | 83,2 % | 63,7 % | 58,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −5,4 % | −11,8 % | 28,0 % | 14,2 % | 116,1 % | 17,2 % | 26,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.