Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12955129

LUUL OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12955129
  • Asutatud2015 (10 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202513 210 €
  • KMKR numberEE103006781

Usaldusväärsuse indeks

51/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2015201720192021202320252026Asutatud 30.11.2015Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 30.11.2015 2015, Esimene aruanne 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
LUUL OÜ
Registrikood
12955129
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
30.11.2015
KMKR number
EE103006781
Aadress
Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevik, Nelgi tee 5-9

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu13 210 €+6
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
74121Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioonPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €3303 €6605 €9908 €13 tuh €2019: 5283 €20192020: 1385 €20202021: 2393 €20212022: 1845 €20222023: 325 €2023ei kajastu20242025: 13 210 €13 210 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon teenis ettevõte 2025. aastal 13 210 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 202513 210 €
2023Disainerite tegevus EMTAK 2008325 €
2022Disainerite tegevus EMTAK 20081845 €
2021Disainerite tegevus EMTAK 20082393 €
2020Disainerite tegevus EMTAK 20081385 €
2019Disainerite tegevus EMTAK 20085283 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112016: 0020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu13 210 €0,00 €325 €1845 €2393 €1385 €5283 €
Ärikasum enne makse4948 €0,00 €−5,00 €1637 €2457 €568 €−3017 €
Aruandeaasta kasum4948 €0,00 €−5,00 €1637 €2457 €568 €−3017 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku10 307 €5358 €5354 €5359 €3721 €1264 €476 €
sh käibevarad10 307 €5358 €5354 €5359 €3721 €1264 €476 €
sh raha0,00 €0,00 €3,00 €118 €
Omakapital9724 €4776 €4771 €4776 €3138 €681 €113 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised583 €582 €583 €583 €583 €583 €363 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest94,3 %89,1 %89,1 %89,1 %84,3 %53,9 %23,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust37,5 %-1,5 %88,7 %102,7 %41,0 %-57,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang