Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12974210

Muusikateraapia OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12974210
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202528 004 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 86 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

70/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 07.01.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.01.2016 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Muusikateraapia OÜ
Registrikood
12974210
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.01.2016
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Jõe tn 2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu28 004 €+9
Müügitulu muutus16 006 € → 28 004 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
85529Muu kunsti- ja kultuuriõpePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €7001 €14 tuh €21 tuh €28 tuh €20192020202120222023202428 004 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu kunsti- ja kultuuriõpe teenis ettevõte 2025. aastal 28 004 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 202528 004 €
2024Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 202516 006 €
2023Haridust abistavad tegevused EMTAK 20089649 €
2022Haridust abistavad tegevused EMTAK 20082346 €
2021Haridust abistavad tegevused EMTAK 20085317 €
2020Haridust abistavad tegevused EMTAK 20089950 €
2019Haridust abistavad tegevused EMTAK 20088961 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111201620172018201920202021202220231202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu28 004 €16 191 €9649 €2346 €5317 €9950 €8961 €
Ärikasum enne makse1847 €267 €2439 €−1125 €−724 €974 €−933 €
Aruandeaasta kasum1847 €267 €2439 €−1125 €−724 €974 €−933 €
Tööjõukulud13 949 €2391 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €416 €
Varad kokku5389 €3680 €6957 €4414 €5539 €6263 €5289 €
sh käibevarad5389 €3680 €6957 €4414 €5539 €6263 €5289 €
sh raha4121 €3282 €
Omakapital4787 €2940 €5173 €2734 €3859 €4583 €3609 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised602 €740 €1784 €1680 €1680 €1680 €1680 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1100000
Omakapitali osakaal varadest88,8 %79,9 %74,4 %61,9 %69,7 %73,2 %68,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust6,6 %1,6 %25,3 %−48,0 %−13,6 %9,8 %−10,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang