Registrikaart · Äriregistri kanne 12978248
Taime Trade OÜ
- Registrikood12978248
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251 403 089 €
- Sellel aadressil on registreeritud 46 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Taime Trade OÜ
- Registrikood
- 12978248
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.01.2016
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 41a
- Aadress kehtib alates
- 11.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tatjana Lenina | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tatjana Lenina | Juhatuse liige | 16.07.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tatjana Lenina | otsene osalus | 10.07.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 1 403 089 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 487 433 € → 1 403 089 € | -1,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725098972
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46221 | Lillede ja taimede hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Lillede ja taimede hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 403 089 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Lillede ja taimede hulgimüük EMTAK 2025 | 1 403 089 € |
| 2024 | Lillede ja taimede hulgimüük EMTAK 2025 | 1 487 433 € |
| 2023 | Lillede ja taimede hulgimüük EMTAK 2008 | 1 597 666 € |
| 2022 | Lillede ja taimede hulgimüük EMTAK 2008 | 1 446 012 € |
| 2021 | Lillede ja taimede hulgimüük EMTAK 2008 | 1 525 931 € |
| 2020 | Lillede ja taimede hulgimüük EMTAK 2008 | 1 424 155 € |
| 2019 | Lillede ja taimede hulgimüük EMTAK 2008 | 1 524 490 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 1 403 089 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Ukraina | 757 951 € |
| Läti | 645 138 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 403 089 € | 1 487 433 € | 1 597 666 € | 1 446 012 € | 1 525 931 € | 1 424 155 € | 1 524 490 € |
| Ärikasum | −268 570 € | −158 981 € | −405 806 € | 488 315 € | −552 422 € | 235 538 € | 271 763 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −267 920 € | −158 179 € | −405 494 € | 488 321 € | −552 407 € | 235 538 € | 271 879 € |
| Aruandeaasta kasum | −267 920 € | −158 179 € | −405 494 € | 488 321 € | −552 407 € | 235 538 € | 271 879 € |
| Tööjõukulud | 10 884 € | 10 179 € | 9879 € | 10 179 € | 10 176 € | 10 179 € | 7634 € |
| Varad kokku | 875 016 € | 968 781 € | 1 444 077 € | 976 147 € | 1 085 771 € | 1 470 624 € | 1 031 374 € |
| sh käibevarad | 875 016 € | 968 781 € | 1 444 077 € | 976 147 € | 1 085 771 € | 1 470 624 € | 1 031 374 € |
| sh raha | 18 900 € | 12 363 € | 233 417 € | 247 867 € | 202 230 € | 6217 € | 665 861 € |
| Omakapital | 12 844 € | 280 764 € | 438 943 € | 844 437 € | 356 116 € | 908 523 € | 672 985 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 278 014 € | 436 193 € | 841 687 € | 353 366 € | 905 773 € | 670 235 € | 398 356 € |
| Lühiajalised kohustised | 862 172 € | 688 017 € | 1 005 134 € | 131 710 € | 729 655 € | 562 101 € | 358 389 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 24.08.2026 | 17.09.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,5 % | 29,0 % | 30,4 % | 86,5 % | 32,8 % | 61,8 % | 65,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −19,1 % | −10,6 % | −25,4 % | 33,8 % | −36,2 % | 16,5 % | 17,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.