Registrikaart · Äriregistri kanne 12978876
SV TRADING OÜ
- Registrikood12978876
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 202514
- Müügitulu 20256 402 513 €
- KMKR numberEE101848035
- Sellel aadressil on registreeritud 30 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SV TRADING OÜ
- Registrikood
- 12978876
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.01.2016
- KMKR number
- EE101848035
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 18/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 14 töötajat viimases aruandes | +14 | |
| Müügitulu | 6 402 513 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 7 528 732 € → 6 402 513 € | -4,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 31001 | Mööbli (v.a madratsite) tootmine | Põhitegevusala |
| 74141 | Muu disainerite tegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mööbli (v.a madratsite) tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 3 274 148 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mööbli (v.a madratsite) tootmine EMTAK 2025 | 3 274 148 € |
| 2025 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 3 128 365 € |
| 2024 | Mööbli (v.a madratsite) tootmine EMTAK 2025 | 3 850 079 € |
| 2024 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 3 615 208 € |
| 2024 | Mööbli ja valgustite jaemüük EMTAK 2025 | 63 445 € |
| 2023 | Mujal liigitamata mööbli tootmine EMTAK 2008 | 4 122 380 € |
| 2023 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 4 023 608 € |
| 2023 | Kontori- ja kauplusemööbli tootmine EMTAK 2008 | 598 978 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 512 599 € |
| 2022 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 11 593 074 € |
| 2022 | Mujal liigitamata mööbli tootmine EMTAK 2008 | 764 321 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 474 690 € |
| 2021 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 6 857 572 € |
| 2020 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 4 572 793 € |
| 2019 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 2 374 499 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 14 |
| 2024 | 21 |
| 2023 | 34 |
| 2022 | 54 |
| 2021 | 40 |
| 2020 | 25 |
| 2019 | 14 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 402 513 € | 7 528 732 € | 9 257 565 € | 12 832 085 € | 6 857 572 € | 4 572 793 € | 2 374 499 € |
| Ärikasum enne makse | 57 946 € | 107 876 € | 148 733 € | −1 446 620 € | 152 466 € | 134 251 € | 176 632 € |
| Aruandeaasta kasum | 57 946 € | 107 876 € | 148 733 € | −1 446 620 € | 152 466 € | 134 251 € | 176 632 € |
| Tööjõukulud | 577 271 € | 980 573 € | 1 664 393 € | 2 566 783 € | 1 220 731 € | 719 419 € | 285 515 € |
| Varad kokku | 4 798 354 € | 4 608 041 € | 4 272 439 € | 3 786 480 € | 3 185 552 € | 1 627 753 € | 622 161 € |
| sh käibevarad | 2 650 027 € | 2 503 348 € | 2 156 719 € | 2 010 768 € | 2 007 080 € | 932 612 € | 480 220 € |
| sh raha | 302 082 € | 381 133 € | 82 503 € | 75 594 € | 47 008 € | 41 989 € | 749 € |
| Omakapital | 1 568 751 € | 1 443 400 € | 946 324 € | 207 591 € | 475 390 € | 322 924 € | 188 673 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2 201 945 € | 2 156 584 € | 2 756 262 € | 3 170 526 € | 1 776 041 € | 966 436 € | 161 960 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 027 658 € | 1 008 057 € | 569 853 € | 408 363 € | 934 121 € | 338 393 € | 271 528 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 14 | 21 | 34 | 54 | 40 | 25 | 14 |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,7 % | 31,3 % | 22,1 % | 5,5 % | 14,9 % | 19,8 % | 30,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,9 % | 1,4 % | 1,6 % | −11,3 % | 2,2 % | 2,9 % | 7,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.