Kroot Light OÜ
- Registrikood12979130
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202592 096 €
- KMKR numberEE101861371
Üldandmed
- Ärinimi
- Kroot Light OÜ
- Registrikood
- 12979130
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.01.2016
- KMKR number
- EE101861371
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Haapsalu mnt 12-4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
68/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 92 096 € | +13,7 |
| Müügitulu muutus | 71 690 € → 92 096 € | +8,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Veebileht krootlight.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43212 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine teenis ettevõte 2025. aastal 92 096 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2025 | 92 096 € |
| 2024 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2025 | 71 690 € |
| 2023 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008 | 132 985 € |
| 2022 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008 | 62 430 € |
| 2021 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008 | 105 510 € |
| 2020 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008 | 81 304 € |
| 2019 | Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008 | 72 506 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 92 096 € | 71 690 € | 132 985 € | 62 430 € | 105 510 € | 81 304 € | 72 506 € |
| Ärikasum enne makse | 6686 € | 1196 € | 21 030 € | −1028 € | 560 € | −1548 € | 1096 € |
| Aruandeaasta kasum | 6686 € | 1196 € | 21 030 € | −1028 € | 560 € | −1548 € | 1096 € |
| Tööjõukulud | 18 161 € | 21 614 € | 42 489 € | 20 027 € | 33 823 € | 31 285 € | 21 555 € |
| Varad kokku | 66 669 € | 31 120 € | 32 266 € | 17 615 € | 18 663 € | 14 720 € | 19 132 € |
| sh käibevarad | 17 035 € | 23 089 € | 23 110 € | 7334 € | 9757 € | 4689 € | 7976 € |
| sh raha | 6809 € | 9057 € | 15 799 € | 53,00 € | 1501 € | 2558 € | 1439 € |
| Omakapital | 32 022 € | 25 336 € | 24 140 € | 3110 € | 4137 € | 3578 € | 5126 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 13 056 € | 5784 € | 8126 € | 12 796 € | 11 183 € | 6237 € | 7608 € |
| Pikaajalised kohustised | 21 591 € | — | 0,00 € | 1709 € | 3343 € | 4905 € | 6398 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 4 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 48,0 % | 81,4 % | 74,8 % | 17,7 % | 22,2 % | 24,3 % | 26,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,3 % | 1,7 % | 15,8 % | -1,6 % | 0,5 % | -1,9 % | 1,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.