Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12979897

SAEMEES OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 244 €
  • Registrikood12979897
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202510 749 €
  • KMKR numberEE101849830
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 244 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

14/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 18.01.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.01.2016 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
SAEMEES OÜ
Registrikood
12979897
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.01.2016
KMKR number
EE101849830
Aadress
Võru maakond, Võru linn, Kubja tee 3-19

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 14 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu10 749 €+5,1
Müügitulu muutus17 154 € → 10 749 €-11,2
Maksuvõlgnimekirjas 244 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02401Metsamajandust abistavad tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €8369 €17 tuh €25 tuh €33 tuh €33 476 €20192020202120222023202410 749 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 10 749 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 202510 749 €
2024Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 202517 154 €
2023Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200815 484 €
2022Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 20089989 €
2021Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200820 427 €
2020Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200827 361 €
2019Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200833 476 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111120162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20201
20191
20181
20171
20161

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu10 749 €17 154 €15 484 €9989 €20 427 €27 361 €33 476 €
Ärikasum enne makse−4784 €2332 €−7112 €−14 275 €−3339 €−93,00 €4877 €
Aruandeaasta kasum−4784 €2332 €−7112 €−14 275 €−3339 €−93,00 €4877 €
Tööjõukulud4598 €3410 €4462 €3648 €3521 €15 162 €12 146 €
Varad kokku4654 €10 135 €2281 €9207 €23 332 €28 386 €28 575 €
sh käibevarad3904 €9185 €2281 €8413 €22 258 €26 634 €27 395 €
sh raha2904 €3276 €2083 €5810 €571 €6634 €2156 €
Omakapital2497 €3681 €1349 €8461 €22 736 €26 075 €26 167 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised2070 €2190 €932 €746 €596 €2311 €2408 €
Pikaajalised kohustised87,00 €4264 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000011
Omakapitali osakaal varadest53,7 %36,3 %59,1 %91,9 %97,4 %91,9 %91,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust−44,5 %13,6 %−45,9 %−142,9 %−16,3 %−0,3 %14,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 244 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang