Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12980067

Monterolli Group OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12980067
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202536 387 €
  • KMKR numberEE102104354

Usaldusväärsuse indeks

70/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 18.01.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.01.2016 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Monterolli Group OÜ
Registrikood
12980067
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.01.2016
KMKR number
EE102104354
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Lehe tn 31-6
Aadress kehtib alates
06.10.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
BFA Estonia OÜ100 % · 2500 €Ainuomand03.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Ron LuvištšukJuhatuse liige18.01.2016

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Ron LUVIŠTŠUKsuurem kui 50%-line osalus konsolideeritava üksuse hääleõiguses06.09.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu36 387 €+10
Müügitulu muutus20 375 € → 36 387 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
47121Muu spetsialiseerimata jaemüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €10 tuh €20 tuh €30 tuh €41 tuh €2019ei kajastu2020202140 559 €20222023202436 387 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 36 387 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 202536 387 €
2024Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 202520 375 €
2023Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 200816 922 €
2022Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 200840 559 €
2021Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine EMTAK 2008600 €
2019Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine EMTAK 200823 524 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
Renditööjõu vahendamineMajandustegevusteadeKehtiv04.06.2018

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01223201620173201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20201
20190
20183
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu36 387 €20 375 €16 922 €40 559 €600 €0,00 €23 524 €
Ärikasum3514 €543 €−631 €9430 €−3371 €−750 €20 319 €
Kasum enne tulumaksustamist3495 €517 €−631 €9306 €−3761 €−750 €20 472 €
Aruandeaasta kasum3495 €517 €−631 €9306 €−3761 €−750 €20 472 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €450 €
Varad kokku58 317 €25 988 €33 180 €36 311 €7075 €17 496 €18 717 €
sh käibevarad58 317 €25 988 €33 180 €36 311 €7075 €17 496 €18 717 €
sh raha2007 €183 €17 950 €3854 €1184 €12 276 €13 497 €
Omakapital18 696 €15 201 €14 684 €15 315 €6010 €9822 €10 572 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum11 901 €11 384 €12 015 €2709 €6471 €7272 €−13 200 €
Lühiajalised kohustised39 621 €10 787 €18 496 €20 996 €1065 €7674 €8145 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000010
Aruanne esitatud12.05.202627.06.202513.07.202426.06.202305.05.202223.01.202114.06.2020
Omakapitali osakaal varadest32,1 %58,5 %44,3 %42,2 %84,9 %56,1 %56,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust9,6 %2,5 %−3,7 %22,9 %−626,8 %87,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang