NSB Consult OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 222 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood12994141
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20252000 €
- KMKR numberEE101873246
Üldandmed
- Ärinimi
- NSB Consult OÜ
- Registrikood
- 12994141
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.02.2016
- KMKR number
- EE101873246
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 141
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 2000 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 15 000 € → 2000 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725045819
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 7820 | Tööjõurent ja muud tööjõuteenused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Tööjõurent ja muud tööjõuteenused teenis ettevõte 2025. aastal 2000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööjõurent ja muud tööjõuteenused EMTAK 2025 | 2000 € |
| 2024 | Tööjõurent ja muud tööjõuteenused EMTAK 2025 | 15 000 € |
| 2023 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 25 000 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3060 € |
| 2022 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 27 000 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6120 € |
| 2021 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 71 000 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6120 € |
| 2020 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 97 500 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6032 € |
| 2019 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 84 000 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7230 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2000 € | 15 000 € | 28 060 € | 33 120 € | 77 120 € | 103 532 € | 91 230 € |
| Ärikasum enne makse | 4275 € | 18 249 € | 95 502 € | 13 317 € | 50 812 € | 84 716 € | 62 579 € |
| Aruandeaasta kasum | 4275 € | 15 560 € | 90 973 € | 9833 € | 45 586 € | 84 724 € | 36 159 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 2910 € | 11 641 € | 10 501 € | 9377 € | 9045 € | 26 927 € |
| Varad kokku | 245 709 € | 243 740 € | 226 870 € | 206 297 € | 230 578 € | 152 067 € | 199 890 € |
| sh käibevarad | 9498 € | 13 609 € | 10 103 € | 12 837 € | 45 359 € | 46 881 € | 104 493 € |
| sh raha | 3486 € | 5003 € | 6504 € | 6676 € | 41 751 € | 38 367 € | 96 572 € |
| Omakapital | 208 291 € | 204 016 € | 188 456 € | 125 302 € | 136 869 € | 123 383 € | 38 659 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 37 418 € | 39 724 € | 38 414 € | 61 251 € | 56 261 € | 28 684 € | 135 427 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 19 744 € | 37 448 € | 0,00 € | 25 804 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,8 % | 83,7 % | 83,1 % | 60,7 % | 59,4 % | 81,1 % | 19,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 213,8 % | 103,7 % | 324,2 % | 29,7 % | 59,1 % | 81,8 % | 39,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.