Registrikaart · Äriregistri kanne 12994626
Butero OÜ
- Registrikood12994626
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025130 215 €
- KMKR numberEE101904254
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Butero OÜ
- Registrikood
- 12994626
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.02.2016
- KMKR number
- EE101904254
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Urva tn 22
- Aadress kehtib alates
- 14.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Gunnar Kuulpak | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Mae Kuulpak | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mae Kuulpak | Juhatuse liige | 05.10.2016 |
| Gunnar Kuulpak | Juhatuse liige | 10.02.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mae Kuulpak | otsene osalus | 30.10.2018 |
| Gunnar Kuulpak | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 130 215 € | +15,1 | |
| Müügitulu muutus | 120 698 € → 130 215 € | +2,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256566404
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 1051 | Piimatoodete tootmine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Piimatoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 121 129 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Piimatoodete tootmine EMTAK 2025 | 121 129 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 9086 € |
| 2024 | Piimatoodete tootmine EMTAK 2025 | 110 684 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 10 014 € |
| 2023 | Muude piimatoodete, k.a või tootmine EMTAK 2008 | 99 004 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 9760 € |
| 2022 | Muude piimatoodete, k.a või tootmine EMTAK 2008 | 96 369 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4844 € |
| 2021 | Muude piimatoodete, k.a või tootmine EMTAK 2008 | 100 723 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8248 € |
| 2020 | Muude piimatoodete, k.a või tootmine EMTAK 2008 | 111 060 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7876 € |
| 2019 | Muude piimatoodete, k.a või tootmine EMTAK 2008 | 119 049 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 130 215 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 130 215 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 130 215 € | 120 698 € | 108 764 € | 101 213 € | 108 971 € | 118 936 € | 119 049 € |
| Ärikasum | 25 380 € | 28 997 € | 24 750 € | 19 625 € | 28 882 € | 39 116 € | 17 843 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 25 380 € | 26 738 € | 20 873 € | 17 238 € | 26 188 € | 38 610 € | 17 228 € |
| Aruandeaasta kasum | 25 380 € | 26 738 € | 20 873 € | 17 238 € | 26 188 € | 38 610 € | 16 788 € |
| Tööjõukulud | 11 324 € | 11 156 € | 10 956 € | 10 578 € | 12 345 € | 11 632 € | 11 373 € |
| Varad kokku | 220 065 € | 193 716 € | 219 564 € | 212 396 € | 210 545 € | 230 231 € | 203 215 € |
| sh käibevarad | 96 512 € | 66 474 € | 38 087 € | 37 027 € | 40 832 € | 60 518 € | 50 562 € |
| sh põhivarad | 123 553 € | 127 242 € | 181 477 € | 175 369 € | 169 713 € | 169 713 € | 152 653 € |
| sh raha | 79 556 € | 47 781 € | 22 121 € | 20 245 € | 23 075 € | 33 903 € | 2473 € |
| Omakapital | 208 146 € | 182 766 € | 151 399 € | 130 526 € | 113 289 € | 87 486 € | 20 075 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 180 266 € | 153 530 € | 128 026 € | 110 788 € | 84 601 € | 46 376 € | 787 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 919 € | 10 950 € | 28 159 € | 37 448 € | 47 431 € | 87 725 € | 183 140 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 40 006 € | 44 422 € | 49 825 € | 55 020 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 29.06.2025 | 29.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 26.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,6 % | 94,3 % | 69,0 % | 61,5 % | 53,8 % | 38,0 % | 9,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 19,5 % | 22,2 % | 19,2 % | 17,0 % | 24,0 % | 32,5 % | 14,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.