Registrikaart · Äriregistri kanne 12994856
Hammerfist Studio OÜ
- Registrikood12994856
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Sellel aadressil on registreeritud 23 tegutsevat juriidilist isikut.
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 10 aastat.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Hammerfist Studio OÜ
- Registrikood
- 12994856
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.02.2016
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 27 775 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Vilmsi tn 11
- Aadress kehtib alates
- 11.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Alessandro Carlos Martinello | 81 % · 22 497 € | Ainuomand | 16.09.2025 |
| GameFounders Asia Invest OÜ | 9 % · 2500 € | Ainuomand | 16.09.2025 |
| Lacco Endres Sá | 5 % · 1389 € | Ainuomand | 16.09.2025 |
| Thiago Augusto Wiezenman | 5 % · 1389 € | Ainuomand | 16.09.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Alessandro Carlos Martinello | Juhatuse liige | 07.07.2016 |
| Kadri Ugand | Menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik | 22.07.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Alessandro Carlos Martinello | otsene osalus | 18.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 58211 | Arvutimängude kirjastamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Ärikasum | −1072 € | −15 117 € | −33 899 € | 18 533 € | 13 118 € | −16 402 € | 5889 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −4651 € | −15 117 € | −33 899 € | 18 533 € | 13 118 € | −16 402 € | 5889 € |
| Aruandeaasta kasum | −4651 € | −15 203 € | −33 899 € | 18 533 € | 13 118 € | −16 402 € | 5889 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 302 458 € | 307 109 € | 322 312 € | 357 461 € | 343 398 € | 330 280 € | 346 682 € |
| sh käibevarad | 302 458 € | 307 109 € | 322 312 € | 357 461 € | 343 398 € | 330 280 € | 346 682 € |
| sh raha | 302 458 € | 307 109 € | 314 058 € | 349 207 € | 329 424 € | 316 029 € | 332 431 € |
| Omakapital | 302 458 € | 307 109 € | 322 312 € | 356 211 € | 337 678 € | 324 560 € | 340 962 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 27 775 € | 27 775 € | 27 775 € | 27 775 € | 27 775 € | 27 775 € | 27 775 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 279 334 € | 294 537 € | 328 436 € | 309 903 € | 296 785 € | 313 187 € | 307 298 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1250 € | 5720 € | 5720 € | 5720 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 04.06.2025 | 29.06.2024 | 05.07.2023 | 08.07.2022 | 09.11.2021 | 11.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 99,7 % | 98,3 % | 98,3 % | 98,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.