Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 12995643

RS Motors OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood12995643
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 202473 240 €
  • KMKR numberEE101855248

Usaldusväärsuse indeks

57/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 15.02.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 15.02.2016 2016, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
RS Motors OÜ
Registrikood
12995643
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
15.02.2016
KMKR number
EE101855248
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Harku tn 44-1

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu73 240 €+12,8
Müügitulu muutus76 473 € → 73 240 €-1,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
71121Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €21 tuh €42 tuh €63 tuh €83 tuh €2019202083 373 €20212022202373 240 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 73 240 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 202573 240 €
2023Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 200876 473 €
2022Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 200872 187 €
2021Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 200883 373 €
2020Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 200857 446 €
2019Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 200867 729 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102016201720182019202020212022202302024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu73 240 €76 473 €72 187 €83 373 €57 446 €67 729 €
Ärikasum enne makse2081 €706 €−9986 €12 784 €−5545 €710 €
Aruandeaasta kasum2081 €706 €−9986 €12 784 €−5545 €710 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku8243 €8522 €13 440 €15 564 €4428 €4152 €
sh käibevarad8243 €8522 €13 440 €15 564 €4428 €4152 €
sh raha5387 €2869 €11 696 €10 595 €395 €
Omakapital2191 €110 €−34,00 €9952 €−2350 €3195 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised6052 €8412 €13 474 €5612 €6778 €957 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Omakapitali osakaal varadest26,6 %1,3 %−0,3 %63,9 %−53,1 %77,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,8 %0,9 %−13,8 %15,3 %−9,7 %1,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang