Registrikaart · Äriregistri kanne 12996128
Numadiq OÜ
- Registrikood12996128
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202524 182 €
- KMKR numberEE101916035
- Sellel aadressil on registreeritud 50 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Numadiq OÜ
- Registrikood
- 12996128
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.02.2016
- KMKR number
- EE101916035
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7-353
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 24 182 € | +8,4 | |
| Müügitulu muutus | 19 113 € → 24 182 € | +8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726170469
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 72101 | Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas teenis ettevõte 2025. aastal 24 182 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas EMTAK 2025 | 24 182 € |
| 2024 | Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas EMTAK 2025 | 19 113 € |
| 2023 | Teadus- ja arendustegevus muude loodus- ja tehnikateaduste vallas EMTAK 2008 | 21 074 € |
| 2022 | Teadus- ja arendustegevus muude loodus- ja tehnikateaduste vallas EMTAK 2008 | 19 048 € |
| 2021 | Teadus- ja arendustegevus muude loodus- ja tehnikateaduste vallas EMTAK 2008 | 17 824 € |
| 2020 | Teadus- ja arendustegevus muude loodus- ja tehnikateaduste vallas EMTAK 2008 | 17 996 € |
| 2019 | Teadus- ja arendustegevus muude loodus- ja tehnikateaduste vallas EMTAK 2008 | 17 840 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 182 € | 19 113 € | 21 074 € | 19 048 € | 17 824 € | 17 996 € | 17 840 € |
| Ärikasum enne makse | 98 840 € | 93 203 € | 46 083 € | 43 014 € | 41 803 € | 41 978 € | 41 776 € |
| Aruandeaasta kasum | 98 840 € | 93 203 € | 46 083 € | 43 014 € | 41 803 € | 41 978 € | 41 776 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 507 529 € | 408 689 € | 315 486 € | 270 403 € | 227 389 € | 185 586 € | 143 608 € |
| sh käibevarad | 47 298 € | 40 579 € | 58 011 € | 54 097 € | 47 443 € | 185 586 € | 143 608 € |
| sh raha | 22 833 € | 21 207 € | 36 007 € | 34 194 € | 28 766 € | — | — |
| Omakapital | 507 529 € | 408 689 € | 315 486 € | 270 403 € | 227 389 € | 185 586 € | 143 608 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 408,7 % | 487,6 % | 218,7 % | 225,8 % | 234,5 % | 233,3 % | 234,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.